Po loupeži v naleštěném Piltoveru začnou osiřelé sestry Vi a Powder řádit v ulicích pod městem Zaun. (Netflix)

jimik13

"Chtěla bych mít zbraň, co střílí další zbraně" - Jinx                                                                                          Celé je to jedna velká symfonie a nádherná podivná s brilantní animací a jak je u Riot Games již zvykem husí kůži vyvolávající hudbou/soundtrackem. Pro fanoušky a především pak hráče League of Legends je to pak jedna velká uspokojující jízda. Po letech kraťasů bez dabingu konečně plnohodnotný seriál. Navíc zde máme nádherný Piltover, Zaun přesně takový jaký by měl být, postavy přesně takové jaké by si je člověk představoval.  Nejde prakticky nic vytknout, spolupráce Riotu s Netflixem se zkrátka povedla na výbornou. ()

3m0W1n

Super, super. Od parádní animace stylu ozivleho komiksu, podobné "into the spiderverse", po rozhodnutí nesnažit se pouze těžit z úspěchu videohry a nalátat do show co nejvíc postav z ní. Takhle si show může užít i člověk lolkem naprosto nepolíbený, a ten kdo hru zná se jen pousmeje při nějaké referenci která je často schovaná v pozadí. Postav není příliš, nikdo nepůsobí zbytečně a po vydání druhého aktu (a s ním spojeného časového posunu) je uz moc hezky vykresleny jejich vývoj. Jediné co bych vytknul je hodně moderní soundtrack, písničky které se často opakují v jiných variacích.... Moc mi to nesedí ke steampunkovemu zpracování zbytku show. 9/10. Rito more pls. ()