My Dear Brothers

• Čína Qin ai de wu xiong (viac)

Shi Xia již rok hledá svého nezvěstného bratra. Když proto dostane anonymní tip, okamžitě se vydá po nové stopě. Stačí ale jediné šlápnutí do louže a rázem se ocitne v alternativním světě, kde momentálně vrcholí přípravy na volbu představeného z řad elitních rodů a klanů. Hou Chi je jedním z předních adeptů, ale jeho přesvědčení bylo nahlodáno nedávným střetem s jiným kandidátem z obávaného klanu. Ten jeho potenciální výhru odmítl jako nemožnou, protože neví, jaké to je mít mladší sestru. Hou Chi se proto rozhodne si sestru opatřit a náramně se mu proto hodí, když se před ním vynoří právě Shi Xia. (Lex.San)

Lex.San

Ona je to ve výsledku jednoduchá pitominka, ale pokud má člověk chuť na nějakou oddychovku, tak My Dear Brothers je tou správnou volbou. Jako divák budete mít pocit, že těch „bratrů“ je tam nějak moc a že každý ten pojem chápe trochu jinak. Na situační komedii je tak zaděláno. Herecké výkony nikoho neurazí a openingová hudba je dokonce nadprůměrná. Tudíž nevidím důvod, proč nedat silné 3* (7/10) ()