Reklama

Reklama

Nedodržaný sľub

(seriál)
  • Česko Druhá strana lásky (viac)
TV spot
Turecko, (2021–2022), 73 h 23 min (Minutáž: 105–146 min)

Kamera:

İlker Erdoğan

Hrajú:

Gökçe Bahadır, Barış Kılıç, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Altunorak, Tülin Ece, Bertan Asllani, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil, Ela Naz Koçak (viac)
(ďalšie profesie)

VOD (1)

Epizódy(33)

Obsahy(1)

Seriál Nedodržaný sľub popisuje milostné vzťahy štyroch veľmi odlišných žien z rodiny Cevherovcov. Colpan (Sumru Yavrucuk) je rozvedená, Azra (Gökçe Bahadir) je už dlhé roky vydatá, Günes (Tülin Ece) sa chystá vydávať a Sanem (Gökçe Eyüboglu) odmieta čo i len myšlienku manželstva. Príbeh sa odohráva v rozvodovej právnickej kancelárii v Istanbule, ktorá je zároveň rodinnou firmou, ktorú vedie renomovaná právnička Colpan Cevherová spolu so svojimi dvoma dcérami. Potom však jej najstaršia dcéra Azra odíde z kancelárie a nechá sa zamestnať v konkurenčnej firme. Jej tvrdohlavá sestra Sanem, tiež právnička, zostáva s matkou, zatiaľ čo najmladšia sestra Günes nevykonáva právnickú prax a pracuje v kaviarni. Veci sa ešte viac skomplikujú, keď sa ich otec Faruk (Cevdet Aricilar) 25 rokov po úteku s opatrovateľkou vráti, aby požadoval svoj podiel vo firme, a Azrin usporiadaný život sa obráti naruby, keď sa dozvie, že je jej manžel Sergen (Sarp Akkaya), taktiež rozvodový právnik, neverný. Napriek bohatým skúsenostiam nie je Azra pripravená na vlastný rozvod, a aby toho nebolo málo, v novej spoločnosti sa opäť stretáva so svojou starou láskou Yildirimom (Yigit Kirazci). Chaotický rozvod, obnovený milostný vzťah a trpká obchodná rivalita s jej matkou privádza Azru na pokraj síl... (TV Doma)

(viac)

Videá (33)

TV spot

Recenzie (1)

Danikaa 

všetky recenzie používateľa

Prvá polovica seriálu bola výborná. Právnická kancelária Colpan Cevherovej a jej dcér, zastupovala zaujímavých klientov a klientky. Súčasťou seriálu bol samozrejme aj ich  súkromný život. Rozvážna Azra, rozvedená matka troch detí, nespútaná svojrázna Sanem, ich nevlastná sestra Zeynep a tak trochu čierna ovca rodiny Günes, ktorá viedla svoju kaviareň. Každá sa snažila byt šťastná svojim spôsobom. V druhej polovici sa sa však seriál zavrhol na ukričaný turecký romcom. Škoda. Ani Gökçe Bahadır, Barış Kılıç, Gökçe Eyüboğlu, či Yiğit Kirazcı to zachrániť nemohli. ()

Galéria (476)

Reklama

Reklama