Jeden z nás lže

• USA One of Us Is Lying

Pět středoškoláků zůstane za trest po škole. Nemají moc společného, ale záhadné úmrtí a tajemství, která postupně vyplouvají na povrch, je donutí táhnout za jeden provaz. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (4)

Pilotní díl (2021) (S01E01)

Pilot jsem dávala na třikrát. Uznávám, že pouštět si tohle po Euforii není asi zrovna fér, protože ta je řemeslně úplně někde jinde. Takže to možná na výsledný dojem má vliv. První půlkou jsem se prokousávala, druhá byla o trochu lepší. Ale už podle zdejšího hodnocení vidím, že by to mohlo být čím dál lepší. Tak uvidíme. Postavy mi přijdou dost nevýrazný a klišovitý. 2,5* ()

Jeden z nás truchlí (2021) (S01E02)

Rozhodně lepší jak první díl, ale pořád tomu dost chybí. Nevím proč mám pocit,  že nám z toho vyklube Simon ze záhrobí. ()

Jeden z nás není jako ostatní (2021) (S01E03)

Přepínám mezi původním zněním a dabingem a mám pocit,  že ten co namluvil Krise se nejspíš zbláznil. Tajemství (ne všechna), už nejsou tajemstvím a já vám nevím, co se vlastně tím odhalením stalo? Pár ukázání prstem a ticho po pěšině. Kdyby v tom nebyla vražda, měl by ten humbuk ještě kratší jepičí život. ()

Jeden z nás je slavný (2021) (S01E04)

Postavy mi stále k srdci nepřirostly a to je u mě vždycky problém. Asi nejzajímavější (ale extra nesympatická) je celkem nečitelná mladší sestra. Přemýšlím, zda tomu dát šanci ještě jedním dílem, nebo rovnou proklikat poslední. // EDIT: Proklikáno a jsem fakt ráda, že jsem s tím neztrácela čas. ()