Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok. (LUKICKK)

vimluk_CZ

Uff, tak tohle bylo silný kafíčko. Líbí se mi vcelku rychlý nástup akce a vcelku překvapivě to i první půlku filmu odsýpá a říkal jsem si, že je to vcelku fajn. Ale pak se dostaneme do druhého aktu děje a Proboha - co to jako bylo? Co minuta, to obrovský nesmysl - pro jistotu ještě větší než ten předchozí. Scénárista si asi řekl, že největší twist filmu bude, že tam žádný twist ani nedá (což se alespoň ve většině béčkových filmů snaží) a tak nějak mi připadalo, že ho vlastně psalo nějaké třeba 12ti leté dítě... Konec je totální bullshit a vlastně jsem se přistihl, že od půlky filmu fandím spíše "záporákům". Bohužel se nejedná o akční Netflix překvapení, jako bylo třeba Extraction. ()

Dak25

Přijde mi to jako Přepadení v Pacifiku kombinované se Skálou. Jen mi je divné že neobsadily Afroameričanku, ta by tomu teprve dodala koule. A teď vážně. I na mě strašně předvídatelné a hloupé. Spojler!! Poslední scéna kdy kapitánka bez ruky dobije superpadoucha už na mě byla vážně moc. Možná by měl Netflix přestat být tak korektní a filmy by se začaly líbit více lidem. ()

McGuffin

Americké rakety Interceptor jsou schopné zasáhnout a zneškodnit ruské jaderné rakety vystřelené na Spojené státy. Protože gauneři chtějí v Rusku ukradené jaderné střely na Ameriku odpálit, musí se také zmocnit jediné zbývající základny Interceptor v Tichém oceánu, která může jejich misi zneškodnit. Kde narazí na odhodlanou a statečnou důstojníci, která jim základnu a Spojené státy jen tak mýrnyxdýrnyx určitě nevydá. A přesně o ní a jejím úsilí je scénář též režírujících Stuarta Beattie a Matthewa Reillye. P.S. To je zpráva o téměř celém příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

DavHav

Po příběhové stránce je to hrozně, hrozně hloupé a chvílemi to působí spíše jako feministická agitka, ve které jsou muži chlípní, slabí, hloupí a neumí střílet, zatímco hlavní hrďka je mlátí, střílí a kope do rozkroku. Na tři hvězdy to vytahuje určitá hravost akčních scén, snaha šéfpadoucha nebýt tuctovým šéfpadouchem a fakt, že se filmovou kvalitou stále pohybujeme vysoko nad běžnými Segalovkami. Takže zatímco lehký hemoragický ictus při sledování logických lapsů hrozit může, z očí krvácet nebudete. Zajímavým pomrknutím je poslední výstřel - že by provázanost světa s Extraction? ()

Karzelek

Někde jsem četl, že když člověk vypne mozek tak si to prý užije.. Povypínal jsem postupně všechno kromě prstů na levé noze a ani hovno.. ()

cenitel

Kdo by tohle dokázal ručkovat jednou rukou. Viděl jsem už spousta borců na živo při různých opicích hrách a dovednostech a to jsou ty největší esa. Ale tohle žádná ženská nedá. Totální úlet. Spousta záběrů postrádající logiku. Samozřejmě už jen ta délka filmu napovídala o kvalitě snímku. 2hvezdy dávám zřídka, ale dát 3? To bych dost křivdil těm, co 3 opravdu si zasloužily. Kombinace prvkuz z různých ackovych filmu. Proč točí takové rychlokvašky, místo pořádných filmu. Tohle už nikdy nechcete vidět. Stejně jak ty seriály. Netflix se řítí do sraček... Raději méně filmu a kvalitních než tato jejich výroba, co natočíte během měsíce, rychle sestříháte a upravíte na zeleném plátně. Zklamání, čekal jsem trochu lepší... ()

Marrakech86

Příběh: obrana USA je závislá na dvě vojenské stanice, které zachytávají případné rakety od nepřátelů. Jedna stanice je během chvíle obsazené žoldáky, kteří nenachází žádný odpor z řad profesionálních vojáků, na stanici je totiž jen pár vojáčků :)  Druhá stanice je ovšem oříšek, protože je tam armádní kapitánka, která zažila spousty křiv ve své kariéře u armády, postaví se jim a zvítězí a stane se miláčkem USA :) Jednou a dost, díky ()

freebob odpad!

Tak tady Netflix šlápl hodně vedle.Nevim koho napadlo udělat akční hvězdu z Elsy Pataky a ještě k tomu okopírovat koncept Die Hard nebo Under Siege.Film jsem vypnul po půlhodině takže se trochu hodnotit stydím,ale vím určitě, že bych se dalším sledováním trápil a to mám akční filmy moc rád. ()

icanjan

Díval jsem na na českou verzi a paradoxně mě na filmu nejvíc vadil hlas Lucky Vondráčkové při dabingu. Ve filmu použity všechny klišé co existují. ()