Po rozchodu s vysněným partnerem se nemocná Marta zamiluje do umělce. Osud si pro ni a její kamarády ale připravil pár nečekaných zvratů. (Netflix)

dr.horrible

Znehodnotenie prvého dielu hneď v úvode a celkovo je to od neho takmer o dve triedy menej funkčné po všetkých stránkach, a klišé je už skrátka iba klišé. Francesconi to ale stále ťahá. ()

Malarkey

Dle předpokladů v pohodě. Ludovica Francesconi mě uchvátila v prvním díle, takže druhý byla radost taktéž sledovat. Romantický relax, jen s momenty, které mi k ní a jejímu stavu úplně nesedly. Ale to je asi o věci vkusu. I tak odpočinková záležitost s fajn hlavní hrdinkou. ()

MartinDruny

Oproti prvnímu dílu této trilogie se mi druhý díl zdál slabší. Zatímco totiž v prvním díle "Jiná liga" se podařilo dobrým scénářem dobře prokličkovat mezi klišé a patosem, tak že film působil neokoukaně, zábavně a svěže, tak v tomto druhém díle to již tolik nefungovalo a některé pasáže působily, jak vystřižené z laciného sitcomu či telenovely. ()

Aljak

Pokračovanie zaujímavej "jednotky" nebolo vôbec na zahodenie. Ale sympatiu k excentrickej Marte som si bohužiaľ stále nenašiel. Aj keď, ani ten jej Gabriele nebol povahovo žiadna výhra, na Martu sa aj tak nechytá, a ani sa nečudujem, že vo vzťahoch žne toľko neúspechov. Samozrejme, jej nemoc z nej robí neustále chudiatko, ale nič to nemení na tom, že ma irituje. Okej, už som sa "vybúril" :) Ale inak film bol Ok, stále mal čo povedať, zápletka bola fajn, a aj ten štýl bol najväčšou prednosťou celého filmu. No na viac ako 2* to tento krát nevidím... ()