Recenzie používateľa pornogrind k tomuto seriálu (9)

Archive 81 (2022)

Pokud bych měl seriál ohodnotit jen jedním slovem, tak by to určitě bylo zklamání.  Tohle mě neoslovilo. Za mě je to mnoho povyku pro nic. ()

Tajemné signály (2022) (E01)

Čekal jsem, že mě tenhle opěvovanej seriál chytne  hned od prvních minut. Leč nestalo se tak. Naopak bych řekl, že má hodně vlažnej a pomalej rozjezd. Sice je tady pár slibnejch náznaků ale jinak toho první díl(za mě) moc nenabídne. Až úplnej konec pvrního dílu ve mě vyvolal zvědavost co bude dál. Takže doufám, že s druhým dílem se tenhle seroš rozjede. Zatím z toho moc pozitivní pocity nemám. ()

Wellspring (2022) (E02)

Druhej díl už byl o něco slibnější ale pořád to není nic z čeho bych si sednul na prdel.  Slabší 3 hvězdy. ()

Děs v kostelních lavicích (2022) (E03)

Myslel jsem, že mě tenhle seroš pohltí a já ho budu chtít zkouknout na jeden zátah. V tomhle směru je to určitě zklamání, protože mám ze seriálu pocit, že kdybych se na něho přestal dívat tak o nic převratnýho nepřijdu. ()

Příjemci ducha (2022) (E04)

Čtvrtej díl zatím jednoznačně nejlepší a zaslouží si 3 hvězdy. Že by se konečně začalo blejskat na lepší časy ? ()

Za zrcadlem (2022) (E05)

Čtvrtej díl jsem chválil a teď už vím, že jsem marně doufal, že se začne blejskat na lepší časy. Byly to ale jen záblesky plané naděje. ()

Kruh (2022) (E06)

Šestej díl jen potvrzuje to co jsem psal u pátýho dílu. ()

Převozník (2022) (E07)

Dokoukám to spíš jen z povinnosti (když už jsem došel tak daleko) než ze zvědavosti jak to dopadne. Je mi ale jasný, že ani osmej (poslední) díl nemůže změnit můj názor na tenhle seriál. ()

Co se skrývá pod povrchem (2022) (E08)

Závěr by měl být třešničkou na dortu. Tady tomu ale tak nebylo. Poslední díl byl za mě tím nejslabším. ()