Lennon odhalí tajemství své sestry, identického dvojčete, a začne mít strašlivé podezření ohledně identity osoby, která zabíjí její kamarády. Místní obyvatele šokují další vraždy. (Prime Video)

rollman1

Největší zvrat v celém seriálu, který je jasný už od prvního dílu doslova vyplul na povrch. Stále to samé dokola. Dostáváme opět nějaké kousky skládačky, abychom po 40 minutách zjistili, že vrah zabijí vlastně úplně všechny, nehledě na to, kdo byl u nehody nebo ne. Největším mínusem je tak to, že za celé 4 díly nebyla vidět ani silueta vraha, ani maska či vražedná zbraň. Věci, které miluji na tomhle žánru nejvíce. Tentokráte si musíme vystačit jen s podřezaným krkem, takže bohužel gore žadné. Doufám, že druhá polovina bude lepší a krvavější. Jinak je to stále hlavně teen drama se špetkou krve. ()

ap2001

Slušně odsýpající seriál, který si užijete, když dáváte pozor. POZOR, SPOILER! Jsem jediný, komu v tomto dílu došlo, že se v tom moři odehrál naprosto brutální twist s těmi dvojčaty? Nemůžu se dočkat dalších dílů, sovy nejsou, čím se zdají být! ()