Peter Hoskins se na první pohled zamiluje do barmanky Rity Boyleové. Po krátkém čase se rozhodnou se vzít, avšak jejich svatbu naruší záhadný starší pán, který má jen jedno přání: políbit nevěstu. Na svatební cestě Peter zjisťuje, že něco není v pořádku s jeho mladou ženou a rozhodne sa pátrat po muži, jehož polibek nebyl až taký nevinný... (oficiálny text distribútora)

helloween93

Maximálně divný film, námět zní dobře a láká na zábavu, ale ta se nekoná. Baldwin je nijakej jako vždycky, Meg Ryan průměrná a myslím si, že by filmu nejspíš slušela klasická romantika než tento weird experiment se žánry. Shlédnuto na AMC HD. 2* ()

deepspace101

Barmanka Rita v podání křehké Meg Ryan nespí, pije jako duha, bojí se života a doopravdy ji neznají ani vlastní rodiče. Přesto jednoho dne potká muže, Petera Hoskinse, do něhož je schopna se zamilovat a který její lásku opětuje. Mladý pár najde společné štěstí, dokonce se brzy koná svatba, ale tím příběh tentokrát nekončí. Všechno naopak teprve začíná... Romantický film, jenž se vyznačuje především výraznou jinakostí, která se možná mnoha lidem líbit nebude, ale já si právě jí cením nejvíc. ()

teddinka1

Ač jsem se dívat nechtěla, milenecký pár v podání A. Baldwina a M. Ryan mě k obrazovce přitáhl a musím přiznat, že jsem to hltala. Holt občas je zapotřebí nějaké té pravé mladé romantiky. ()