Kinsellovi jsou malá, ale semknutá zločinecká rodina v irském Dublinu, která se stále více dostává do sporu s mocným drogovým kartelem. Když se horkokrevný syn Franka Kinselly dostane do násilné konfrontace s jedním z Eamonových mužů, Cunninghamovi se mu pomstí. (Canal+ Action)

kockodan

Jako přes kopírák. Další gangsterské "drama" o mafiánské, drug dealing famílii a jejich bojůvkách s ostatními znepřátelenými gangy o vliv, peníze a mafiánskou hrdost. Tentokrát z Irska. Ale je to úplně jedno jestli se příběh tohoto typu odehrává tam nebo třeba v Miami. Viděli jsme to už tisíckrát. Nic jiného a světoborného než dealování drog a vyřizování účtů buď bitkami, či rovnou střílením ještě nevymysleli a ani nevymyslí.  Je jedno, zda je to rodinka z texassko-mexické hranice, či z Thajska. Jestli mladý syn půjde na práva, a starší co se vrátil z kriminálu se polepší a dá na správnou cestu bez zločinu aby mohl vídat svou dceru, je mi úplně u prdele! V reálu je to banda psychopatických, agresivních, násilnických a vraždících zmrdů, kterou se nám scénáristé snaží nějak polidštit pro převyprávění na tv obrazovku. Jejich pojebané a hnusné osudy psychopatů s krví na rukou by mě měly zajímat proč jako? Herecké výkony? Slabší průměr. Pro kopírákovitý, stereotypický náhled do zas jedné další mafiánské rodinky a jejich klišé mafiózo problémů: 15% ()