Rozlučka

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná. (Netflix)

DonBraso

K čemu se ten David Kross upsal to jde rozum stát.Každopádně se upsal k filmu,který je jednoduše pěkný šajze.Už ta parta blbců,kdy symbióza se rovná nule dostává diváka spíše do traumatu.Ještě to vcelku jde.Hází se nám flashbacky a člověk čeká,že z tohohle lesa,kdy jsem si připadal na Hřensku se z toho stane   zajímavý survival,kde stejně k dojde k selekci nepoužitých.Bohužel to jsem nevěděl,že ten scénář je absolutní bída a flashbacky jsou úplně k ničemu,pač k ničemu vlastně ani nedojde a rozuzlení je tristní až to bolí.Kross se sice snažil hrát a má tu nejvíc prostoru,ale ono není moc co.Hřebínek do rakve je sniperka,která se tváří jakoby jí praskal voda s pochvy :D Pak přijde proč to dělá a konec a říkáte si díky bohu za ten debilní konec.15% ()

MT_Y

Sice to zde mělo hodně slabé hodnocení a to i v komentářích, ovšem já jsem většinou tvrdohlaví a musím jít i přesto... Každopádně, já osobně to nemohu hodnotit jako průser, ano trošku to že vrah to dělal z nějaké pomsty, ale vlastně se mstil úplně cizím. Nedávalo žádný smysl, to že kolikrát oni v určitém počtu toho člověka mohli dostat, taky dobrý no prostě další minus, nicméně celek a i to jak konečně tam byla jen parta chlapů a což prostě je příjemná změna tak super. Upřímě, vůbec jsem nepochopil tu druhou dějovou linku, s tím jak se ten jeden typek dával atd dohromady s tou holkou, a že mu ji asi ten druhý přebral, úplně k ničemu ta linka si myslím.... No každopádně asi to chtěli trochu čas nahnat, ale myslím si že místo toho mohli vymyslet jak toho dotyčného dostanou, ale budiž.... No za celek i přes ty nedokonalosti 4 hvězdy 80% ()

stanyko

Netflix ma znova nachytal. Parta blbeckov si namiesto navstevy bordelu spravi rozlucku so slobodou potulovanim sa v horach. Prvych 15 minut sa vsetci potlapkavaju a obchytkavaju ako uchylaci (no nemci). Herci a ich vykony na nezaplatenie - specialne buduca manzelka. Nechcem byt hnusny, ale tak anti-atraktivnu herecku som davno nevidel. A nastala nuda, idiocia a nuda. Vztahy medzi postavami nefunkcne a nerealne, behaju hore dole, zenska s puskou pozera kamsi do riti a nevidi ich, potom ich vidi aj na kilometer. Nedokazal som to dopozerat ale bol tam jeden uzasny dialog: "Toto nema ziaden zmysel!" krici jeden, a druhy mu kontruje: "Mozno toto ani nema mat ziaden zmysel!". Asi o tom bol ten film. 1* za pekne scenerie. ()

Don Martini

Je pravda, že ten scénář je jednoduchý, ale užíval jsem si to. Otázka pro ostatní čtenáře komentářů. PS.: Není to Český ráj, kde se odehrálo natáčení? ()

Diaconix

Tak to mě oser bo už sem par cypovin zkuknul, ale po tomto ja nevim co mam řect. Jak sem čuměl na ty pajtašky jak běhaju po lese jak šileni, tak se ani nedivim, že dojčaci prohrali obě valky. “Vypadáte vážně dost vyčerpaně. Moje rozlučka se svobodou.  Brzo se žením.” Ha ha ha. Ti tragedi beztak nebyli na vojně bo take neschopne ignoranty vychovala určitě germanska modra knižka. Na stopro by to měl lovec horši jak by musel ulovit 5 želv. Jedna hvězda, že misto čokolady tu hraje ťaman. Zdař buch! ()

krachman

Sranda jak kluci běží jako o život a ta milá slečna je pomalým krokem stále dohání, až předhání. Určitě nedoporučuji ztráta času. Jedna hvězda jen zato, že jsem to vydržel až do konce. ()

BarVo odpad!

Suverénne najhorší film čo som zhliadla na netflixe. A že konkurenciu má slušnú. Nemá zmysel ani bližšie hodnotiť, úplne všetko bolo zle, to sa snáď ani nedá vymyslieť. ()

kotrlak odpad!

Žádnej "zoufalý boj o život začíná" se nekoná, nýbrž píchovina, která má tolik slabin že tvůrce Sieben musí mít za sebou ňákou zfušovanou lobotomii... ()

mdf odpad!

Tak to byla opravdu velká ale velká debilita. 5 frajerů,jeden má rozlučku a jdou do lesa kde je někdo začne zabíjet, pokud čekáte nějaké originální zabíjení tak na to zapomeňte. Tohle je ale hodně nízkorozpočtový brak kde herci, spíš postavy hraji za buřtguláš a a kvůli úspoře peněz to točili na mobil. ()

DavHav

Připomíná to Českosaské Švýcarsko a prý to bylo natáčeno... v Saském Švýcarsku. Je to pěkně barevné a kamera se snaží (jedna *), jsou v tom krásné záběry na krví postříkanou přírodu (druhá *). No, a to je asi tak všechno. Pokud na to koukáte na Netflixu, doporučuji divoce přeskakovat nudné pasáže. ()

Gmisiycs

Tohle nemá hlavu ani patu. Je to milionkrát oplétaná zápletka s podzimním lovem bez zvěře. Jednu hvězdičku dávám jen proto, že opravdu existují ještě horší filmy. ()

tomando1 odpad!

Stačilo pridať pár skečov a bola by z toho pozerateľná hororová paródia. Takto je to exkrement, ktorý sa tvári, že je zlatá tehla. Logická pustatina, facepalm-ová odysea.  To že Netflix vypustil tento gringe fest je naozaj ako ťahanie kravy zo žumpy. Ponaučenie z tohto hnoja je, pozor na mamičky v lese. Nikdy nevieš či práve tá, ktorú stretneš nemá elitný výcvik sniperov v americkej armáde a či v Afganistane nestrieľala z 2km muchy krúžiace nad zdochnutými kozami. ()

Chenso

Tak to byl fakt shit. Po celé hodině a půl snažení se pochopit o co jí kurva jde se ve výsledku dozvíte jen ve zkratce a ještě ktomu je to na hlavu postavené. Netflix tak strašně tlačí na pilu se silnýma a vyrovnanýma ženama ,že ztoho pak vzniká taková nasraná máma která se přes noc naučila střílet ze snipy na dálku za kterou bys se nestyděl ani německý odstřelovač u Stalingradu. Poor my,kteří teď v dalších letech budeme muset sledovat jak netflix chrlí jedno multikulti multigenger vyvažené hovno za druhým kterým nam bude tlačit do palice že silná baba s pindíkem která se cítí jako letadlo je legit i ve společnosti. ()