Tokyo Ghoul

• Japonsko 東京喰種-トーキョーグール- (viac)
Japonsko, (2014–2015), 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

V Tokiu se dějí zvláštní vraždy. Díky důkazům na místě činu policie dospěje k závěru, že za útoky stojí ghúlové. Kamarádi z vysoké školy Kaneki a Hide přijdou s myšlenkou, že ghúlové se mohou převlékat za lidi, a proto je ještě nikdy neviděli. Jenže netuší, že jejich teorie by se mohla stát skutečností, když je jeden z nich napaden. (mikki089)

Recenzie používateľa Nikolas__ k tomuto seriálu (26)

Season 1 (2014) (S01)

Kdysi dávno jsem přečetl 5 sešitů mangy, a i když toto anime nikdy nepatřilo mezi nejlépe hodnocené, tak já jsem s ním naprosto spokojen. Výborná anime, dobré postavy, skvělý rozběh, vztahy mezi postavami, souboje i finále. Za mě dost podvedené. První série něco malinko kus nad 90%, druhá skoro 90%. ()

Higeki (2014) (S01E01)

Úžasný úvod do série. Tenhle úsek děje je téměř totožný s mangou, a máme tu fakt fajn momenty. ()

Fuka (2014) (S01E02)

Skvělý díl, Kaneki tu má super badass moment, a to je to teprve druhá epizoda. ()

Širohato (2014) (S01E03)

Tempo trošku pozvolnilo, věci se vysvětlují, příběh se rozvětvuje. Pořád super. ()

Bansan (2014) (S01E04)

Dost dobrá epizoda, něco by se dalo upravit a mohla by být perfect. Každopádně jsem pořád spokojen. ()

Zankon (2014) (S01E05)

Výtečný díl, který je zde na čsfd dosti podhodnocen, většinou bývá řazen mezi ty lepší. Každopádně já si ho užil báječně. ()

Šúu (2014) (S01E06)

Jen další super díl do kolekce, celkově mám hodně rád příběh mangy, seriálu. ()

Júšú (2014) (S01E07)

Menší spoiler, Kaneki konečně dostává svou masku, v závěru epizody, tahle je takové ticho před bouří, ale byla celkem emotivní a pořád moc skvělá. ()

Enkan (2014) (S01E08)

Úžasná epizoda, plná super scén, a dává najevo že se schyluje k epickém finále. ()

Torikago (2014) (S01E09)

Tak Birdcage je bezesporu nejslabší díl první série, i když rozhodně není špatný, a poslední scéna je vážně hodně dobrá. ()

Aogiri (2014) (S01E10)

Nekompromisní idiot jenž se tu nazývá Jason, je nejspíše takový hlavní záporná postava první série, minimálně v jejím finále. ()

Šóten (2014) (S01E11)

Naprosto ukázkový díl, jeden z nejlepších z celé historie Tokyo Ghoul. Taky nejakčnější z první série. Taky se tu skvěle ukázal Juuzou, který je top především v druhé sérii. ()

Kušu (2014) (S01E12)

Excelentní, Kaniko souboj s Jasonem je možná nejpamátnější a nejvíc cool scéna z tohoto anime. ()

√A (2015) (S02)

Téměř přibližně na úrovni skvělé první série. Ano, Tokyo Ghoul Re nestálo za moc, ale tahle série je podle mě dost Underrated. Root A je akčnější než předchozí řada, má víc cool Kanekiho, přesto nějaká ta slabší epizoda se najde. Kdyby tu bylo pár změn, klidně bych dal pět hvězd. ()

Šinkó (2015) (S02E01)

Tak "druhá série" Tokyo Ghoul začala ve velkém stylu. Animace pořád výborná, postavy mě dost zajímají, a líbí se mi jak tvůrci poměrně otočili Kanekiho po razantním finále první sezóny. ()

Buka (2015) (S02E02)

Parádní odpočinková epizoda, mohli jsme nahlédnout do života starých i nových postav, a tak to dále funguje. ()

Curušibito (2015) (S02E03)

Druhý a třetí díl by se dal spojit v jeden, ale i tak mě to  vůbec nevadí, alespoň je to takové příjemně pomalé, a občas se objeví nějaká velkolepější scéna. Nějaké změny k lepšímu by se samozřejmě provést daly, ale mě to takto vyhovuje. ()

Šinsó (2015) (S02E04)

Předchozí dva díly byli takové ticho před bouří, stylová čtvrtá epizoda dokáže napnout, nicméně pátá je v tomto ohledu ještě lepší. ()

Sakeme (2015) (S02E05)

Určitě jeden z naprostých vrcholů série, hned několik silných zapamatovatelných scén. Kaneki je tu výborný a celá epizoda je i docela emotivní a má úžasné tempo. Krása. ()

Senro (2015) (S02E06)

Tempo opět pozvolnilo a já si to pořád nadmíru užívám. Pohled do minulosti skvělý, bohužel v druhé polovině epizoda trošku ztrácí na kvalitě, celá epizoda je spíše o vyšetřovatelích. ()