Tokyo Ghoul

• Japonsko 東京喰種-トーキョーグール- (viac)
Japonsko, (2014–2015), 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

V Tokiu se dějí zvláštní vraždy. Díky důkazům na místě činu policie dospěje k závěru, že za útoky stojí ghúlové. Kamarádi z vysoké školy Kaneki a Hide přijdou s myšlenkou, že ghúlové se mohou převlékat za lidi, a proto je ještě nikdy neviděli. Jenže netuší, že jejich teorie by se mohla stát skutečností, když je jeden z nich napaden. (mikki089)

Recenzie používateľa Lucinda4 k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2014) (S01)

Začátek měl pozvolný nástup a hlavní hrdina Kaneki mi nebyl zrovna moc sympatický. Bála jsem se toho, že až na občasný souboj to bude seriál spíše o vztazích a pocitech. Nemohla jsem být dál od pravdy. S každým dalším dílem jsem seriál hltala víc a víc. Souboje, napětí a potoky krve nabíraly na intenzitě, poslední čtyři díly jsem slupla zaráz a ten poslední... Ten byl prostě epicko-fantastický. Nemůžu se dočkat na Kanekiho v pokračování. Naprosto skvělá anime jednohubka, která má vše a v ideálním poměru. 100% ()

√A (2015) (S02)

Oproti první sérii obrovské zklamání. Našlápnuto měli skvěle a potenciál veliký. Ale bohužel. Prvních pár dílů ještě šlo, ale od čtvrtého už jsem sledovala pouze, abych se dozvěděla, jak to dopadne. Jednotlivé scény byly seřazeny dost chaoticky. Opening je prostě hrozný. O spoustě nových postav nevíme nic, nemluvě o vysvětlení chování a motivů těch nám již známých hrdinů. Být tohle první série, byl by to slušný odrazový můstek. Emočně to fungovalo, souboje taky stály za to. I přes všechny nedostatky je vA stále nadprůměr, 60%. ()