I když pocházejí z odlišných poměrů, překoná láska dvou stockholmských teenagerů všechny ekonomické, třídní a kulturní rozdíly. (Netflix)

Aljak

Hmmm, hoci to už podľa popisu pôsobilo ako desné klišé, dal som tomu šancu dúfajúc, že to napokon bude predsa len obohatené o nejaké nové esencie. Ale bohužiaľ, mission failed! Toho JeyJeya mi najprv bolo aj čiastočne ľúto, že ho stiahli na zlé chodníčky tupí kamoši, ale napokon sa vyfarbil aj on. Chuderka Elisabeth, celkom sympatická dievčina, ktorá podľahla "čaru" zdanlivo skromného a oddaného chalana. Ale inak typický scenár plný klišé, a hoci tam bola snaha o vytvorenie nejakého prekvapenia, tak to napokon vypálilo dosť prvoplánovo. ()

ARI50

Ta hudba byla skvost pro moje uši hlavně ty záběry, skvělý romantický mladiství příběh. Dobro zlo se tady ukázalo dobře. ()

Malarkey

Ne, nejsem fanoušek SPD, ale mám pocit, že tady si to Švédi natočili trošku na zakázku. V době, kdy imigranti střílí švédské policajty veřejně na ulicích větších měst si tu natočili romanci mezi dobře situovanou švédkou a imigrantem. Náhoda? Nemyslím si. To, že v tom má ruce opět Netflix mě vlastně ani nepřekvapuje. ()

sochoking

Multi kulty romantická krimi dráma pre pätnásťročných tínejdžerov s pohodovým soundtrackom. Mne sa to lúbilo. Mozog mi už nefungoval po náročnom dni a toto svoju úlohu parádne splnilo. ()

fraktal

Typický Netflix: kvalitně natočené, s přesvědčivými výkony a aktuálně angažované, sociální drama. Ač zde není nic překvapivého či naprosto odrovnávajícího a jde o běžný remake klasického coming-of-age příběhu z (i pro nás) lehce exotického prostředí. svým zpracováním zaujme a zvládne myslím i druhé shlédnutí - tedy za mne solidních 80%. Melancholie: 90%, Romance: 70%, Drama 50%, Akce: 30%, Napětí: 20%, Humor 5% ()

• Natáčelo se ve Stockholmu u zálivu Vinterviken ve Švédsku. (SONY_)