Život po večírku

• USA Afterlife of the Party

Cassie paří jako o život… až o něj opravdu přijde. Po smrtelné nehodě ale dostane šanci napravit všechno, co pokazila, a vysloužit si tak andělská křídla. (Netflix)

Morholt

Po všech těch depkách a krvácích jsem si chtěl pustit něco blbého, u čeho se budu hloupě culit a vyšlo to tak napůl. Takže blbé to je. A to je asi tak všechno. Hlavní hrdinka je sice celkem sympatická a osvědčená šablona by mi také nevadila, ale ta snaha o vtip je strašně nucená a v závěrečné cca třetině se to zlomí do ještě nucenějšího dojáku. K tomu ta příšerná muzika...............ne, na tohle už asi nemám věk. 15% ()

Arsenal83

Polorozprávka pre ešte nevyrastených z puberty, ktorá prináša svoje posolstvo aj emócie. O tom, že každý môže svoj život naštartovať znova a lepšou formou, zlepšiť vzťah k blízkym, priateľom a okoliu, viac ich pochopiť, vidieť veci z ich uhla. V tomto sú pozitíva, zápory sú samozrejme slabučké efekty a skokové tempo, niekedy sa nejde do hĺbky viac tam, kde by si to žiadalo. Taký 50%-ný film. ()

Malarkey

Nějak jsem neměl náladu na nic složitýho. Život po večírku mě lákal námětem, otrávil začátkem a vlastně to průběhem vůbec nezachránil. Je pravda, že začátek je na jasnej odpad. Já bych ty americký mladý poslal makat někam na kanadskou samotu, aby o nich nikdo nevěděl a byl by alespoň klid. Jenže pak přijde zvrat, který nabádá ke změně vyprávění, což se také stane, ale že by to nějak zachránilo celkový dojem z filmu, tak to ani ne. Velký špatný. Film pro současný mladý, co přijdou ráno z akce, jsou v crashi a potřebujou na nic nemyslet a mít zaplou televizi, aby tam něco běželo. ()

vanadium

Vtipné a dojemné - a místy trapné v obou těchto směrech. Ale na mě to prostě zafungovalo, mně se to líbilo. Už od Ducha je pro mě vtipné to téma ovlivňování věcí pozemských duchem zemřelého, dočasně uvězněného between up & down. A do toho je napasovaná ta dojemná linie, tedy druhá šance k nápravě věcí, které za života člověk zpackal nebo neměl možnost dokončit. A Život po večírku je adolescentní až raně dospělácká verze tohoto. Sympatičtí herci. No a jak to dopadne, to je snad úplně jasné už od úvodního netflixovského eNka :) Což nijak nevadí prožitku z filmu. Ano, je to americký doják, ale ty aspekty pomoci druhým, odpuštění, odsobečtění se atd. jsou na tom fajn. Příjemná oddychovka, u níž se divák - když se povznese nad ty trapnosti - i několikrát zasměje. ()

Sharpooter

Další totálně špatný film od Netflixu. Herci, tedy v tomto filmu spíše herečky mi přijdou, jako kdyby hráli poprvé v životě. A hele hlavní herečka má na svém kontě 18 filmů a s toho se jen jeden pohybuje v červených číslech a to ještě hádám, že tam hrála vedlejší postavu. Scénář je odpadní, omlouvám se všem kterým se to líbilo, jako hlavní nápad špatný není, ale ta kaše okolo je prostě hrozná.. 2/10 ()

• V čase 00:02:24 položí Lisa (Midori Francis) kyblík s jídlem vedle sebe na gauč. Po chvíli, když Lisa a Cassie (Victoria Justice) vstávají z gauče, tak kyblík s jídlem je pryč. (mary800)
  • Film se natáčel v Kapském Městě v JAR. (SONY_)