Premiérový díl prvního českého seriálu o obdivuhodné profesi vojenských lékařů. Speciální vojenské jednotky zachraňují civilisty, ohrožené skupinou teroristů. O zraněné se starají mladí vojenští zdravotníci, někteří z nich jsou možná ale až příliš agilní. Jak dramatická situace dopadne? Rovnýma nohama vstupujeme do zahájení speciálního armádního projektu 1. MISE, jehož cílem je vybrat nejlepší vojenské zdravotníky pro mezinárodní oddíl rychlé reakce. Zázemí 1. MISI poskytuje nemocnice v Rubavě, která se stala nemocnicí vojenskou, ale nadále zajišťuje i zdravotní péči pro okolní okresy. Poznáváme dvanáct účastníků kurzu, kteří mezi sebou budou soupeřit o čtyři místa v prestižní jednotce. Celému dění dominují dva primáři, internista plukovník Hofman a doktor Hofbauer. Je jasné, že budeme svědky jejich profesního i osobního souboje. (TV Prima)

Marty1905

Tak jsem si trochu říkal, že je to tam samí magor ;) Výborně obsazená role na Jana Dolanského. Fakt se mi líbí, jak se tam s nikým nemazlí. Jsem zvědav na další díl. Uvidíme co z toho dál vyleze. ()

dejf96 odpad!

další lejno z primácké velkovýrobny sraček! Modrý kód v maskáčích...když "herci" konečně vyblejou kyble recyklovaných dialogů ve šroubovaných zápletkách, na pozadí papundeklových kulis, tak pustíme co? no co? .... slow motion sestřih!    pan rekreativní producent Vodochodský se opět vytáhl (nebo přibral?) ()

tehol odpad!

prima opet potvrdila, ze z tech vetsich televizi je suverenne ta nejsmesnejsi a nejhorsi. samozrejme tu chybi jakekoli production values (coz je smesne, kdyz se zrejme jedna o jejich vlajkovy podzimni projekt), ale neni to jen o tom. je to o uplne neumetelnosti -  kamera, strih, kulisy, herecke vykony, proste uplne vse je desive. o scenari a dialozich se radeji odmitam vyjadrovat ()

Ziral odpad!

Je to ubohost sama, jak se nám divákům parta nýmantů snaží předvést vojnu. Všem by zaručeně prospěla vojenská povinná služba vlasti. jenže oni by stejně měli modrou knížku, jak většina dřívejších "umělců". Správně je ozačil J. Sovák ve filmu Zralé víno, máte modrou knížku ? tak jste kripl !!! ()

Johny44 odpad!

Zvědavost mě přemohla a tak jsem si první díl pustil. Blik, reklama pryč a začínáme. Po 10 sekundách urychleně zjišťuji, jestli jsem se nepřehlédl. Popisek sice  ve stejném stylu, jako mají komunistické seriály Chlapci a chlapy, nebo Velké sedlo, přesto sliboval sondu do náročného života vojenských lékařů v akci. Místo toho vidím pomalu hodinový, nepovedený sitcom. Už úvodní píseň vyděsila mnohé.  Místo libého hlasu Karla Kryla, na vás skřehotá dislektik v každodenní péči logopeda!! Říkám si" To si musí dělat srandu ze všeho?" Tuhle písničku jsem slyšel tisíckrát, ať už od dětí u táborových ohňů, nebo v koncertních sálech, ale takhle hrozně zazpívanou členem Hvězdné pěchoty ze Superstar, ještě ne. Samé sykání, šišlání, šlapání na jazyk...děj pokračuje defilém samých bláznů a velkých, či menších povahových sviní.( omlouvám se za slovo děj, ten tam opravdu není). Papírové interiéry připomínají holobyt pro neplatiče nájmu, dialogy naprosto nepřirozené. Nepovedený pokus z jednoho doktora udělat českého House. Aby mohli léčit neobvyklé případy, promítají nám každodenní situace, kdy musejí zasahovat. Potíž je v tom, že takové situace nevzniknou ani jednou za náš život. Z tohoto pohledu si seriál Sanitka zaslouží 10 Oscarů....Směšně také působí názvy jednotlivých epizod..Krutá volba..Kdo s koho slibují akční, nebo alespoň dramatickou podívanou. Místo toho zoufale čekáte na něco zajímavého, či spíše na konec, úplně stejně, jak při politické debatě. Několik mladších herců vypadá, jako by je to natáčení fakt nebavilo. Prostě totální programová krize na Primě pokračuje. ()

hezkpoycesky odpad!

Po prvních minutách jsem věděl že to nebude ono. To že 2 den pak musí dávat soutěž o apple watch a airpods je jediný důvod proč 2 díl vůbec někdo viděl. A prostě jsou to Sestřičky nebo Modrý Kód na což se dalo ješťe dívat. ()

Filmyx

jedná hvězda jen za Marka Němce. Zbytek traparna, děj ani nemá cenu zmiňovat (ano, stojí to za ho*no), zbylí herci velký špatný! ()