Policajný vyjednávač Dano Andrik sa snaží zabrániť rodinnej tragédii. Zúfalý otec okrem seba vážne ohrozuje aj dve deti. Napriek príkazom nadriadených sa vyjednávač riadi vlastným pocitom a riskuje. Rozhodne sa správne? Minister obrany má naplánovanú účasť na samite V4. Jeho ochranka však zlyhala, minister sa stal obeťou únosu. Hlavným podozrivým je jeho syn Miloš. Súčasťou neskoršej rukojemníckej drámy súvisiacej s ministrom obrany je aj Lena, tehotná priateľka vyjednávača Dana. (TV JOJ)

Recenzie používateľa Mamlas k tomuto seriálu (2)

Ultimátum (2022)

Přeplácané, překonspirované, překombinované a ukrutně protahované nic. Z osmi dílů by šel udělat jeden průměrný, kdyby vyházeli tu ubečenou a uřvanou vatu kolem a všechny ty parazitní zbytečnosti. Kameraman by v detailech nemusel třepat kamerou, dramaturga možná přetáhnou do Růžové zahrady a zvukař by měl dostat padáka. S velmi odřenýma ušima jedna hvězda. (12%) ()

Episode 1 (2022) (E01)

Poměrně chaotické, zmatené. Mnoho otravných vedlejších linek a 75% prostojů. Zkusil jsem i slovenskou verzi. Té bych dal Odpad, protože si tam něco huhňají pod nosem a tak z poloviny člověk jen odhaduje, co asi říkají nebo není rozumět vůbec. Na tu se vůbec nedalo dívat. (12%) ()