Kapky

• USA Windfall

Miliardář s manželkou dorazí na svoji luxusní chatu a přistihnou tam lupiče. To je ale situace! (Netflix)

Krupe

Člověk by tohle téma tipnul na pěknou psychoušinu nebo srandamač, ale ve finále z toho byla pěkně unuděná pipípípi s nepovedeným koncem ()

Dakota1978

Konverzační drama se sem tam komediálními/úsměvnými momenty. Drama vzniká přistižením zloděje při krádeži v luxusní vile velice bohatého manželského páru. Lupič, aby nebyl dopaden, je nucen setrvat s manžely noc a den. Chytře napsaný scénář se zajímavou vztahovou sondou do rozpadajícího se manželství, které tak zpočátku nevypadá. Výborní herci, překvapivé finále, já doporučím... ()

ezop1012

Dosť nešťastne zvolená hudba, myslím žánrovo, to mnohých odradí sledovať s tým, že je predvídateľný záver, čo tu neplatí, respektíve, keď divák sleduje pozorne dostane viacero možností, ako by to cele mohlo skončiť. Každopádne, film si určite stojí za to pozrieť. ()

gggggg

Totálna sprostosť bez dobrého scenára a bez napätia. Herci tiež boli béčkový a chýbal tomu poriadny koniec. Jediné čo stálo za to, že keď som na to pozeral, aspoň tá hudba ma ukľudnila. ()