Víteček

Delší dobu jsme k tomu hledal cestu, ale nakonec to dobře dopadlo. Zpočátku mě to moc nebavilo a velkou zásluhu měl moderátor, který postrádal zábavně psychopatické chování Chrise Mcleana. Na to, že není tak dobrý, jsem názor nezměnil, ale i přes to jsem si novou odnožovou řadu docela oblíbil. Fungovalo rozdělení na týmy a různé dynamiky uvnitř a mezi nimi a člověk si mohl snadno najít oblíbence. Jasně, bylo to schematické, předvídatelné a nascriptované, ale co si budeme nalhávat, to jsou hrané předobrazy taky. Není to tak extrémně přehnané, jako All-Star a Pahkitew Island, ale nebylo to myslím na škodu. World Tour zatím trefila balanc mezi realitou a trhlostí animáků nejlépe a tohle jí bylo docela blízko. Nejen v tomhle ohledu, ale i ve způsobu zpracování a zařazením cestování po světě. Celkově to bylo po World Tour asi to druhé nejlepší, co z celého Total Drama světa vzniklo a jsem rád, že zrovna tohle byla poslední řada, místo něčeho jako Action, protože se alespoň skončilo pozitivně. ()