Koda

Žijeme ve světě, kde existují miliony školek a každá z nich je něčím zajímavá. Někde mají supr vychovatelky, které tráví s dětmi jenom tím, že na ně vejrají, nebo si čtou noviny s turkem, další školka má doslova chrápající a nevychované děcka, či školka, která má doslova milující děti, které by uškubaly učitelky jen proto, že je milují. A víte co? Furt jsou lepší, než tato školka v seriálu! Přesně tady se v této školce doslova zbláznil svět a CN do toho přidal pár ulítlých experimentů, které školky v každém díle zničí. A co ještě lepší? Z původních hrdinských puberťáků ze seriálu Total Drama přidáme ty samé postavy s jejich karmou přesně do této školky, ať se pobavíme, akorát mladší. Proč ne, že? Kdo ten seriál nezná, tak se prostě v této školce seznámíme se supr děckama, kde většina z nich má větší inteligenci, než nějaký dospělák, další skupinka dětí jsou doslova grázlové pod vedením kluka Duncana, kteří se nebojí použít i nebezpečné hračky jen proto, aby zničili nebohého učitele Chefa, nebo porušili pravidla, nebo tam máme i všežrouta Owena, který nesmí chybět. Nicméně každé děcko má zajímavý charakter v sobě. I když jsem ještě Total Drama neviděl, určitě se i na tento seriál rád podívám. Za mě jednoznačně 4 hvězdičky. ()