Falling Into Your Smile

• Čína Ni wei xiao shi hen mei (viac)
Čína, 2021, 22 h 35 min (Minutáž: 39–54 min)

Elnarrya

Komediální a romantický seriál s herními sekvencemi přibližuje laikům prostředí E-sportů a záludná zákoutí kyber fan prostoru. Díky zábavným charakterům a výběru herců se nudnější pasáže ve scénáři vlastně daly dobře zvládnout a plno situací bylo celkem uvěřitelných (zbytečně patetická dramata, nebo zásahy Deus ex machina by dějovou linku jen srážely). Ale trochu té pohádky tam samozřejmě také bylo, žejo. I když mě seriál příjemně pobavil a člověk by si i chtěl přát další prostor pro postavy, tak ono už by více epizod bylo spíš na škodu; tedy za mě, ale chápu, že každý to vnímá jinak. ;-) Kvůli atraktivitě a sledovanosti byl klasicky zvolen podbízivý vizuál majetnějšího prostředí, módních značek, aut, "cute styling" atd. Souhlasím s HMTD, že sympatické bylo zapracování kulturních témat jako například hrdost a čest, úcta k rodině a lídrům. Na jednu stranu to byl oddechový seriál, ale na druhou stranu síhat číst rychlé a dlouhé titulky, bylo pro mě vyčerpávající. Na seriály nemám většinou trpělivost a proklikávám je. Ale tento jsem pro zábavu dokoukala, protože máme v rodině programátory. ()

alisek87

Musím říci, že tenhle seriál mě fakt bavil, zajímavé prostředí e-sport, takže napínavé herní pasáže a milé hlavní dvojice, zábavné charaktery, Kun z FNC mi vyvolal úsměv na tváři, jen se tam objevil, fakt tleskám. ()

sarulefilm

Oceňuji změnu rytmu, protože zatímco ostatní seriály jsou nudné až na konci, tento byl naprosto nekoukatelný prvních 10 epizod, kdy se vlastně nic nedělo. Ale to je prostě třetina seriálu! Zbytek pak nebyl špatný, rozjede se ta romantická linka, která je fajn a i ostatní postavy mi přirostly k srdci. Je super, že to postupně graduje až k té poslední epizodě. Takže se vlastně příběh vyvíjí k lepšímu. Ale vadilo mi příšerné množství dialogu, postavy neustále něco složitě rozebírají a mají takové ty hluboké konverze. A i kde to má být běžná konverzace mezi partnery, tak jsem občas prostě vůbec nerozuměla o čem mluví. Ještě bylo dobrý, že i když jsem nikdy hry nehrála, tak mě to celkem bavilo a i jsem tomu ke konci skoro až rozuměla. Každopádně tam pořád bylo hodně epizod, kde se nedělo nic zajímavého a bylo tam strašně moc reklam, které až narušovaly sledovaní. ()

HMTD

Když jsem se dozvěděl o tomto seriálu, hned mne zaujal. Dlouho jsem čekal zda budou české titulky, ale nakonec zvědavost vyhrála a já začal koukat na youtube s automatickým překladem. Seriál mne hodně bavil a to jsem romantický seriál neviděl řadu let. Xiao Cheng je skvělá, a celkově je tým skvěle poskládán až do té míry, že by si člověk přál víc prostoru pro každého herce a jeho postavu. Kdyby mi někdo tvrdil, že je to seriál z Jižní Koreji, tak tomu i budu věřit, protože zde nenajdete snad nic tak propagandistického, že by jste ty samé prvky nenašli v amerických seriálech. Je zde ale přítomno několik charakteristických vlastností asijských kultur, jako úcta k vedoucím, rodičům, společnosti, hrdost a čest. Asi si všimnete propagace některých značek, jako třeba drink Rio a nebo KFC. Také je trochu podezírám, že měl být původně seriál o jiné hře, ale nakonec jim ta kterou hrají zaplatila víc. Můžete si ji zahrát i u nás, ale jen na mobilu nebo přes emulaci a i to co hrají je nejspíš nějaká emulace protože vizuální zobrazení tlačítek pro kouzla a další prvky u PC hry nejsou moc praktické. ()

Martinka888

Tak tohle bylo skvělé, nenáročné, zábavné, napínavé (herně) a romantické. Vydržela bych se dívat klidně na dvojnásobný počet dílů, protože v podstatě skoro všechny postavy si člověk zamiluje. Narozdíl od spousty jiných dramat jsem nemusela přeskakovat nezajímavé, otravné a protivné části, protože tady prostě nebyly. Je vidět, že se dá udělat zajímavý seriál i bez toho, aniž by na kažsém rohu čekalo drama, zvrat nebo nepřející rodiče. Takže kdo chce do života trochu té pohody a zábavy tak s chutí do toho! ()

skorpik42

Tento seriál som pôvodne obchádzala, síce poznám Xu Kai-a (áno je to fešák), ale hlavná ženská postava sa mi veľmi nepozdávala. No dala som tomu šancu. A čakalo ma krásne prekvapenie. Medzi hlavnými hrdinami to iskrilo od samého začiatku, všetky situácie boli uveriteľné a pre mňa bol čerešničkou na torte Starec K😍. Ale čo je pre mňa úplne najväčší bonus, bolo vykreslenie prostredia e-sportov, nakoľko môj manžel hrá podobnú hru online už snáď 10 rokov a ja to neznášam. Asi pred pol rokom mi povedal, že ho pozvali do profi a ja som nad tým len kývla plecom. Vďaka tomuto som ho asi trochu pochopila a budem tolerantnejsia. Áno, k tomuto dielku sa ešte vrátim😌 ()