Cuphead opanuje oblíbenou soutěž, která ale může dopadnout všelijak. Záludný moderátor Král Kostka a jeho ďábelský šéf z něj totiž radost mít nebudou. (Netflix)

honajz2

Za mě teda nejlepší epizoda, aspoň zatím, i když teda svůj potenciál pořád plně nevyužila. I tak je ale první epizodou, která konečně není průměrná a zaměnitelná, ačkoli se to z mého hodnocení nemusí zdát. K těm čtyřem hvězdám to mělo fakt blízko, ale slabý závěr mi ty dojmy zase shodil trochu dolů. Silné 3* ()

BrMikes

Tato epizoda je za mě dost předvídatelná ale poměrně zábavně zpracovaná. Ďábel se vrací a to se svým fantasticky záporáckým číslem jedna v podobě Krále kostek. Právě Ďáblovy scény pro mě zachraňují tento díl od označení průměrná. Suma sumárum slabší ale díky záporakům stále zábavná epizoda ()

Marcos22

Díl, ve kterém se Cuphead vlivem šťastných okolností zúčastní vědomostní soutěže se samotným Králem Kostkou, nohsledem Ďábla. Zatím nejslabší díl, kterému oproti předchozím dílům chybí lehkost a větší zábavnost. Tři hvězdy. 🙂 (19.02.2022) ()