Sledujte příhody impulzivního Cupheada a jeho opatrného, ale poddajného brášky Mugmana v animovaném seriálu podle oblíbené videohry. (Netflix)

Recenzie používateľa Marcos22 k tomuto seriálu (13)

Cuphead na scénu! (2022)

Zásluhou nezávislých herních vývojářů, StudioMDHR, ožila jedna z nejikoničtějších animovaných grotesek 30. let minulého století, a díky jejímu následnému hernímu úspěchu nyní i seriál z produkce Netflixu. Cuphead na scénu! slaví svůj úspěch na zdravé bratrské rivalitě, která v těch nejsvízelnějších situacích přeroste v sourozeneckou spolupráci a sounáležitost. Právě to dělá seriál jedinečným a zejména u diváků, kteří mají nějakého sourozence, zacílí do černého. Krásný a originální předloze hold vzdávající animovaný seriál. Čtyři hvězdy a natěšenost na další díly. 👍 (19.02.2022) ()

Pekelný karneval (2022) (S01E01)

Úvodní díl nám dá vzpomenout na slovutný příběh z dílny Marka Twaina, kdy Tom Sawyer a Huckleberry Finn natírali plot na bílo. Díl nás následně zavede do pekelného lunaparku, kde se Cuphead a Mugman utkají se samotným ďáblem. První epizoda je opravdu povedená. Čtyři hvězdy. 👍 (19.02.2022) ()

Lahvička (2022) (S01E02)

Babybox u Cupheada s Mugmanem, který se vymkne kontrole a stane se zlou noční můrou. Cuphead si drží vysoce nastavenou laťku. Čtyři hvězdy. 👍 (19.02.2022) ()

Ribby a Croaks (2022) (S01E03)

Cupheadí universum se nám v rámci seriálu rozšiřuje o dvě záporné postavy, jimiž jsou žabí sourozenci Ribby a Croaks. Ti zde znázorňují jakousi dospělejší paralelu neustále soupeřících Cupheada a Mugmana. Akcí napěchovaný díl. Opět poctivá čtyřhvězda. 👍 (19.02.2022) ()

Pozor na ouško! (2022) (S01E04)

Čtvrtá epizoda s podtitulem "Pozor na ouško" je prozatím tou nejzábavnější a přináší řadu těch nejbizarnějších gagů. Aneb jak navrátit ulomené ouško zpět na své místo, aby se na věky věků nestala ze šálku mísa. xD Pět hvězd. 👌 (19.02.2022) ()

Hra v kostky (2022) (S01E05)

Díl, ve kterém se Cuphead vlivem šťastných okolností zúčastní vědomostní soutěže se samotným Králem Kostkou, nohsledem Ďábla. Zatím nejslabší díl, kterému oproti předchozím dílům chybí lehkost a větší zábavnost. Tři hvězdy. 🙂 (19.02.2022) ()

Duchové neexistují! (2022) (S01E06)

Cupheadí Halloweenský speciál. Epizodky začínají mírně ztrácet ve své zábavnosti. Tři hvězdy. 🙂 (19.02.2022) ()

Kořínkáři (2022) (S01E07)

Důvtipná epizoda, ve které dostane Cuphead s Mugmanem od strýčka zodpovědnost za blaho jeho zahrádky. Vše však zkomplikuje zeleninový gang, který se vkrade do jejich obydlí. Povedený a zábavný díl. Pět hvězd. 👌 (19.02.2022) ()

Čarovný svetr (2022) (S01E08)

Epizoda o tom, jak čistá a věrná láska, obzvláště ta bratrská, překoná veškeré zlo světa. Moc hezký díl, ve kterém museli Cuphead s Mugmanem odolávat pokušením "ráje". Podařený, nápaditý díl. Pět hvězd. 👌 (19.02.2022) ()

Bacha na ten svetr! (2022) (S01E09)

Epizoda, úzce navazující na předchozí díl, ve kterém se Ďáběl snaží získat Cupheadovu duši a odnést si ji do pekla. Vhodným okamžikem na její získání se tak jeví pouťová atrakce, která z lidí strhává oblečení. Zatím nejhorší díl úvodní série. Dvě hvězdy. 😕 (19.02.2022) ()

Nebezpečný Mugman (2022) (S01E10)

Epizoda, v níž Mugman překonává svůj strach. Cuphead s Mugmanem se tak vydají na daleký Mt. Eruptus. Topovka. Pět hvězd. 👌 (19.02.2022) ()

Pohřeb (2022) (S01E11)

Podařená černohumorná epizoda, ve které se ze strýčka Konvičky stává stalker a vše vygraduje velkolepým finále ve stylu Sám doma za zvuků The Flower Duet od Leo Delibese. Prvotřídní díl. Pět hvězd. 👌 (19.02.2022) ()

Nebezpečně kouzelná (2022) (S01E12)

Ve dvanácté muzikálové epizodě se Cuphead s Mugmanem seznámí s Chalice, a následně se dostanou do pořádné šlamastyky, když se vkradou do továrny na sušenky. Díl končí otevřeným koncem, a můžeme tak brzy očekávat pokračování. Tři hvězdy. 🙂 (19.02.2022) ()