DC Liga superzvierat

• Česko DC Liga supermazlíčků (viac)

Superpes Krypto a Superman sú nerozluční priatelia, ktorí zdieľajú rovnaké superschopnosti a bok po boku bojujú proti zločinu v Metropolise. Keď Supermana a zvyšok Justice League unesú, Krypto musí presvedčiť zvieraciu bandu z útulku – psa Acea, prasa PB, korytnačku Merton a veveričku Chipa – aby ovládli svoje nové superschopnosti a pomohli mu zachrániť superhrdinov. (Continental film)

Hornet.CZ

60% / Od tohoto animáku opravdu nebylo co čekat, proto nakonec i docela překvapil.  Celkově zápory tu jsou to ano, horší animace, dabing některých postav, nesouvislosti s obecnou kontinuitou postav DC (ne, že by to bylo nějak extra hrozné ale když slyšíte jednu a tu samou pohádku 3x jinak a furt stejně a na po čtvrté už to fakt je něco odlišného, tak vám prostě nedává smysl proč to měnili), chvílemi dost viditelná pol. korektnost a očividná inspirace filmem Megamysl, který sice byl zase inspirován komiksy supermana, ovšem samotný animák si něco vlastního vzal od tvůrců (například mazlíčka), který pokud se nepletu v předloze nebyl. Pokud ovšem vynecháme tyto maličkosti, tak zjistíme, že vlastně jde o docela pohodovou zábavu, která rozhodně zabaví cílovku a ve své podstatě nemá jak urazit, mate-li děti a nevíte co s nimi, tak jim můžete pustit toto, myslím, že neprohloupíte. ()

Belphegor

Námět se mi jeví jako zajímavý nápad, velmi mě potěšilo zahrnutí různých superhrdinů z DC, bylo to milé a otevřelo to spoustu příležitostí k různým vtipům a odkazům na již natočené filmy.  První půlhodina odsýpa svižně a měl jsem z toho moc dobrý pocit, jenže pak na scénu přišla "ta další zvířata" a nějak mi ten tým supermazlíčků nepřišel zajímavý. Ne, že by to bylo špatné, ale ani nic extra, možná za to může volba zvířat a superschopností. Od té chvíle snímek ztrácí šťávu, akční scény mě nijak neoslnily a dialogy degradovaly do plitkosti. Ani záporák aka morče bez srsti mě neuchvátilo, jeho motivace je takový dost klasický klišé. Mám ovšem pocit, že ne každé dítě to bude bavit, chvilku za polovinou jsem měl pocit, že bude už konec, jak mi to přišlo zdlouhavé, ale ještě zbývalo 50 minut. To, že jsme se musel kouknout na čas je jasným důkazem, že film není nijak poutavý. Věřím ovšem, že nějaké diváky potěší a možná to je i na 4 hvězdy s odřeným vším, mě ovšem v druhé polovině snímku nic vyloženě nenadchlo ani nepřekvapilo a proto zůstanu u průměrných třech hvězd. ()