Clarksonova farma

• Veľká Británia Clarkson's Farm

Intenzivní, namáhavý a často veselý rok v životě nejnepravděpodobnějšího britského farmáře Jeremyho Clarksona. Připojte se k Jeremymu a jeho partě zemědělských spolupracovníků, kteří čelí nepřízni počasí, neposlušným zvířatům, nereagujícím plodinám a nečekané pandemii. Toto je Jeremy Clarkson, jak jste ho ještě neviděli. (Prime Video)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (18)

Clarksonova farma (2021)

Krasne poucna osmidilna serie, ktera utece jako voda. Je to sranda, je to poucne, je to obcas srdcervouci a je to oci otvirajici. Clarkson se svym ignorantskym smyslem pro humor vali, ale nejlepsi jsou stejne postavicky lokalniho panoptika. Strasne me bavila Ellen, Charlie, Kaleb a ostatni. Je to paradni show, mozna i dulezita v dnesni dobe. Ted ji nejakou dobu budu doporucovat, kudy budu chodit. ()

Tractoring (2021) (S01E01)

Vypada to na prijemnou zmenu od Top Gearu potamzo Grand Tour, kde uz se panove dost opakovali. Clarkson je stale stejne ignorantsky vtipny, ale v kulisach farmareni me to bavi vic nez v kulisach luxusnich vozu. ()

Sheeping (2021) (S01E02)

S ovcema je sranda, bavi se i Clarkson a ja se stale dozvidam nove veci! ()

Shopping (2021) (S01E03)

Z tohohle dilu zatim nejvic na me kouka fakt, ze se jede podle scenare. Ok, je mi jasne, ze nejde o realitu. Ale nemuselo by to byt tak okate, nemuseli by to lamat pres koleno. ()

Wilding (2021) (S01E04)

Clarkson se snazi na sve farme zavest trosku divociny a ja mu fandim, co to jde. ()

Pan (dem) icking (2021) (S01E05)

Tento dil se spis mel jmenovat Birthing... ()

Melting (2021) (S01E06)

Sucho je potvora, taky ho nemam rad. Ale tady jsou diky nemu Clarksonovi suche hlasky jeste sussi az se mu prasi od huby. ()

Fluffing (2021) (S01E07)

Parkovani v Londyne je peklo, to muzu potvrdit. Ale nejvic ve me zarezonovalo ocekavani zni, moc se tesim na finale. ()

Harvesting (2021) (S01E08)

Vzdycky jsem mel rad kombajny, takze na Harvesting jsem se tesil nejvic. A neodchazim zklamany. Sklizen v podani Clarksona a Kaleba je srada, zabava, je to poucne a chvilemi i srdcervouci. Diky moc. ()

Série 2 (2023) (S02)

Stale skvela zabava. Moc bych si pral treti serii. Co by mohl chovat tentokrat? Kone? ()

Přežívání (2023) (S02E01)

Vratil se muj oblibeny zemedelsky ignorant a s Kalebem hlaskuji jeste vic nez posledne. Parada. ()

Kravaření (2023) (S02E02)

Vzdycky jsem chtel videt, jak se spousti ovulace u krav. Diky Jeremy. ()

Bratříčkování (2023) (S02E03)

No, ja bych taky nechtel mit za barakem Clarksona s jeho farmarskym obchudkem. Serialova forma mi bohate staci. ()

Jezevčení (2023) (S02E04)

"I thought you were supposed to be good at driving." lol ()

Poradenství (2023) (S02E05)

Tak dalsi vec si muzu odskrtnout z bucket listu. Videl jsem rodit kravu. ()

Radění (2023) (S02E06)

No jo, stret se statem boli i v Anglii. ()

Pletichaření (2023) (S02E07)

- "What?" - "I suggest you stop." Hahaha, ty Kalebovi suche hlasky. ()

Vyvrcholení (2023) (S02E08)

Konec dobry, vsechno dobre. ()