Clarksonova farma

• Veľká Británia Clarkson's Farm

Intenzivní, namáhavý a často veselý rok v životě nejnepravděpodobnějšího britského farmáře Jeremyho Clarksona. Připojte se k Jeremymu a jeho partě zemědělských spolupracovníků, kteří čelí nepřízni počasí, neposlušným zvířatům, nereagujícím plodinám a nečekané pandemii. Toto je Jeremy Clarkson, jak jste ho ještě neviděli. (Prime Video)

Recenzie používateľa NiaWolf k tomuto seriálu (5)

Clarksonova farma (2021)

Clarksonova farma je takový zvláštní seriál. Je to vlastně takový zjednodušený pohled na britské farmaření. Zjednodušený hlavně v tom, že Jeremy si může dovolit rozhazovat peníze a spoléhat se na Kaleb ex machina. Sice tedy poukazuje na strasti zemědělců, zanadává si byrokracii, ale je to spíše takové povrchové. Nicméně seriál je příjemná oddychovka. Nebudete se u něj plácat do kolen, jak jste mohli být zvyklí třeba z Top Gearu, ale Jeremyho humor tu je přítomný, stejně tak jeho nechápavé výrazy a věčná smůla. Celkově je ale prostředí i lidé příjemné. Závěr pak zahřeje u srdce. ()

Tractoring (2021) (S01E01)

Taková malá sonda do životu farmáře, který má k dispozici štědrý rozpočet a nulové zkušenosti. Klidně by to mohlo být delší. ()

Sheeping (2021) (S01E02)

Tak proto mají ovce na zádech ty barevné čmáranice... ()

Wilding (2021) (S01E04)

Nechce se mi věřit, že byl Jeremy pro jednou užitečný a už vůbec ne, že to dělal sám, ale výsledek byl vážně pěkný. ()

Pan (dem) icking (2021) (S01E05)

Tohle není díl pro slabší povahy a zejména panské osazenstvo asi některé části raději přeskočí :) ()