Tento antologický film, který se odehrává během pandemie COVID-19, dal tvůrčím talentům, ať už zkušeným režisérům, nebo začínajícím filmařům, možnost vytvořit něco neobvyklého ve vlastních domovech. Všichni dostali iPhone a základní vybavení, aby mohli realizovat své nápady. Výsledkem je různorodé a neotřelé dílo vynikajících režisérů a herců, jakási filmová časová kapsle, která ilustruje mnohé problémy spojené s pandemií. V popředí stojí vynikající herecké výkony Julianne Moore, Dona Cheadlea, Rebeccy Hall a dalších, stejně jako režijní debuty Sanay Lathan a Chrise Coopera. Společně vytvářejí dojemně optimistický záznam možná nejtěžšího roku této generace. (Cinemax)

rigby

Snad dvě nebo tři povídky měly nějakou myšlenku, jinak to byla zcela prázdná nuda se šílenou stopáží. Ale i tak jsem se nemohl s ničím ztotožnit, jako člověk v první linii jsem tuto dobu prožíval úplně jinak. ()

Wewik

Tohle je hodně těžké hodnotit z důvodu, že každá povídka je jiná, má jiného autora je jinak natočená... Některé byly na plný počet hvězdiček a jedna byla odpad. ()

Johnny.ARN

Prvá a druhá poviedka v mojej dvojhodinovej verzií boli ešte také že ok. Zvyšok chcel niečo povedať, na niečo poukázať, ale mňa to v danú dobu minulo. Raz si tieto filmy o pandémií budeme púšťať ako teraz Kameňáky, na pobavenie. Slabé 2 z 5 ()

BOURQUE

Drobné a krátke príbehy, ktoré sa odohrávajú počas pandémie COVID-19 a zachytávajú jeho rôzne dopady na ľudí a rodím, ktorí zostali doma v izolácii. Škoda za veľmi premenlivú kvalitu jednotlivých príbehov. Kvalita na úkor kvantity ba fakt pomohla. P.S.: Rozumiem nižšiemu hodnoteniu, ale i tak ma prekvapuje, že sa to nedokázalo získať modrú farbu (stav za 27.12.2022). Osobné hodnotenie: 66% (**) ()