Invázia

USA, (2021–2023), 16 h 43 min (Minutáž: 33–58 min)

Sam Neill, Shamier Anderson, Golshifteh Farahani, Billy Barratt, Šiori Kucuna, Firas Nassar, Azhy Robertson, Paddy Holland, Togo Igawa, Max Fincham (viac)

Zem navštívil mimozemský druh, ktorý ohrozuje existenciu ľudstva. Udalosti prebiehajú v reálnom čase očami piatich bežných ľudí v rôznych častiach sveta, zatiaľ čo sa snažia pochopiť chaos, ktorý sa okolo nich odohráva. (Apple TV+)

Recenzie používateľa bobstock k tomuto seriálu (3)

Kráľ je mŕtvy (2021) (S01E04)

Člověka to nutí se smiřovat, protože očekávám neočekávané ve scifi a je to tak hezky točené, bohužel už i na mne ´´fandu jakékoliv scifi vděčný´´ musím uznat přílišnou rozvleklost některých linek. Školní autobus v rokli je celkem zbytečné fiasko. Nejen, že by zřejmě po nehodě nikdo nepřežil, celá třída se neustále nechává šikanovat a urážet od arogantního idiota, že by mu i holka rozbila hubu. Nový král není schopný jednu mu ubalit. Linka s šerifem na odchodu do důchodu zmizela. chjo ()

Vlámanie (2021) (S01E06)

Konečně potenciál ufona využit. Bez otravných dětí a přeskakování do linek, kde se nic neděje. Napětí slušné jen bych se nevyhýbal brutalitě a krvi na kameru divákovi, jednou až se něco podobného stane, nikdo vám ruce před oči dávat nebude. ()

Samé hviezdy (2021) (S01E09)

Další z předvedených faux-pas. Takhle to dopadá, když si úspěšný producent hraje na úspěšného scifi spisovatele. Je to celkem dost silně cítit nevyrovnaným a naivním scénářem zabaleným do tak hezkého vizuálu. :/ ()