Invázia

USA, (2021–2023), 16 h 43 min (Minutáž: 33–58 min)

Sam Neill, Shamier Anderson, Golshifteh Farahani, Billy Barratt, Šiori Kucuna, Firas Nassar, Azhy Robertson, Paddy Holland, Togo Igawa, Max Fincham (viac)

Zem navštívil mimozemský druh, ktorý ohrozuje existenciu ľudstva. Udalosti prebiehajú v reálnom čase očami piatich bežných ľudí v rôznych častiach sveta, zatiaľ čo sa snažia pochopiť chaos, ktorý sa okolo nich odohráva. (Apple TV+)

Recenzie používateľa M.i.k.e k tomuto seriálu (2)

Invázia (2021)

u Invaze půjdu dost proti proudu,protože je to přesně ten styl seriálu který mi sedí.Samotná invaze je tu upozaděná a část seriálu jen hádáme co že se to vlastně děje a seriál se zaměřuje spíš na lidské postavy.I ty mimozemšťany nakonec pořádně uvidíme až v závěrečné třetině a ničemu to nevadí.Sice by úplně neškodilo,kdyby tvůrci méně skákali mezi těmi cca čtyřmi hlavními dějovými liniemi,ale co už.Na druhou řadu - pokud bude - se rád podívám...70% PS : pobavila propagace Sama Neilla jakožto jednoho z hlavních postav. ()

Season 2 (2023) (S02)

Jak mě bavila první řada tím jak na vše šla oklikou a nepoužívala ty nejzákladnější sci-fi klišé, dvojka se jim naopak nevyhýbá a díky tomu tak funguje podstatně hůř. Opět tu máme hned několik linií, které se různě prolínají a je tu snaha a rozšíření invazní mytologie, ale prakticky nic z toho nemá čím překvapit a chvílemi to byla i docela nuda. Cliffhanger na konci slibuje další pokračování, tak jsem celkem zvědav jestli ho Apple posvětí a nebo tu budeme mít další neuzavřený seriál…60% ()