Film je složen ze tří příběhů, které režírovali tři renomovaní režiséři a mají společný erotický námět. V prvním příběhu „L'île aux sirènes“ je námořník v bouři spláchnut vlnou do moře a zachrání se na tropickém ostrově. Zanedlouho potká polonahou krásku, která ho zavede k chatrči, kde žijí další tři dívky. Všechny o muže pečují, milují se s ním, ale po určité době pojme námořník podezření... V povídce „Kusa-Meikyu“ si dospívající mladík marně snaží vzpomenout na verše písně, kterou ho uspávala jeho matka, když byl malý. Jeho posedlost vzpomínkami ho přivede nejprve k erotickým fantaziím a poté do náručí prostitutky. Třetí příběh „L'armoire“ se odehrává na konci devatenáctého století. Pařížský bonviván se snaží svůj splín zahnat v zákulisí kabaretu. Potom si najme na celou noc prostitutku, která ho zavede do svého pokoje. Během noci slyší muž podivné zvuky a bojí se, že bude oloupen. (curil)

curil

Tvůrce "Emmanuelly" Just Jaeckin je spolurežisérem povídkového filmu "Soukromé sbírky", kde natočil první příběh "Ostrov sirén". Krátký příběh ve mně vyvolá vzpomínky na klasiky sedmdesátek Joe D´Amata nebo Jesse Franca. Exotické prostředí, napínavý děj a hlavně nádherné polonahé dívky v čele s Laurou Gemser. Japonský příspěvek do trilogie je poetický a erotika nepodbízivá. Nejvíce se mi líbila "Skříň", která měla i kapku humoru a dobré závěrečné překvapení. ()