Amore libero - Free Love

• USA The Real Emanuelle (viac)

Mladý milánský inženýr Francesco Ferrero je vyslán těžařskou společností na ostrov Isla Esmeralda, aby pokračoval v geologickém průzkumu při přípravě na otevření dolu na těžbu stříbra. Zároveň má zjistit, co se stalo s jeho předchůdcem Maestrellim, který beze stopy zmizel. Od počátku se mu staví do cesty nečekané překážky. Najatí dělníci sabotují práce a dávají přednost sklizni cukrové třtiny ve vrcholící sezóně, většina obyvatel ostrova je proti rozvoji těžby a pomáhají si kouzly voodoo. Francesco se seznámí s francouzským dobrodruhem a znalcem místních poměrů Chavadem, který pomoc geologovi pouze předstírá. Po většinu pobytu na ostrově doprovází Francesca krásná domorodka Janine, do které se inženýr zamiluje. Jejich láska je druhým motivem dobrodružného romantického filmu a zároveň klíčem k objasnění událostí na ostrově. (curil)

curil

Romantický dobrodružný příběh z exotického   prostředí, který je prvním filmem černé   krásky Laury Gemser a zároveň také první z   neoficiální série příběhů Černé   Emanuelle. Film je známý i pod názvem "The   Real Emanuelle". Když hraje Laura, nemohou   chybět erotické scény, které jsou opět   natočeny velmi decentně. Samotný děj   příběhu není originální, cizinec na   exotickém ostrově (točilo se na Seychelách)   poznává život místních obyvatel, včetně   kouzla voodoo a strhující ohnivé lásky   domorodkyně Jeanine. Hlavním tahákem pro   diváka, který se zajímá o italské sexy filmy   ze sedmdesátek, bude jednoznačně Laura Gemser   (ještě bez Tintiho) ve své filmové prvotině. ()

RetroMan

Mladý italský architekt přijíždí na krásný tropický ostrov. Brzy je však sveden přitažlivou Janine (24-letou Laurou Gemser). O nic jiném film není. Tak jako v každém filmu s Laurou se střídají záběry krásné přírody a Laury. Zajímavostí je jen, že je to Lauřin první film. Film má mnoho společných rysů s ostatními jejími filmy ze série Černá Emmanuelle. Vlastně tento je podobný třetímu dílu - La Spiaggia del desiderio. Rozdíly jsou jen v tempu vyprávění, nižším rozpočtu a ve faktu, že Emmanuelle se jmenuje Janine. Ačkoli název filmu může naznačovat, že je v něm hodně sexu, opak je pravdou. Dokonce i scény jsou kratší, než by se dalo očekávat. Proto tento film je podle dnešních měřítek docela nudný. Ještě jedna zajímavost je ve filmu: střet katolictví a voodoo s místními rituálními tanci domorodců. Takže jediným důvodem, proč jsem si tento film pustil je, že jsem chtěl vidět první film Laury Gemser. ()

Gorehound

Približne do polovice je to veľmi jemný soft erotický film s prenádhernou mladučkou Laurou Gemser v nádhernom tropickom prostredí. Krásna 70s hudba. Potom príde WTF zlom s voodoo rituálom, služobníkom Satana na ostrove... Chudák netopiere stiahnuté z kože, našťastie už "after the fact", ale inak vyzerali dosť autentický. A holubica. Bŕŕŕ. Žiadne vraždy, alebo gore, len podivný príbeh a rozuzlenie.  Ale ono utiahli ma už na vizuále a aj takéto podivné filmové odbočky patria ku kultovým filmom. Povinnosť pre fanúšikov Laury Gemser, s Black Emanuelle to v podstate nemá spoločné nič, ale ak ste, ako ja, fanúšikom aj tejto série, malo by sa vám to páčiť. ()

• Laura Gemser v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)