Pokáč: Holky to objektivně lehčí maj

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Česko, 2021, 3:36 min

Ignitus.C odpad!

Fascinuje mě, jak ani v komentářích ani jinde se ke mně nedostal názor jak DĚSIVÁ, ODPORNÁ a URÁŽLIVÁ písnička to je - ať už hovoří "úsměvně" ironicky nebo zavážno, ať už mluví v humoru v písničce, nebo by mi to řekl u stolu zavážno, ať už mluví o blbcích, co holkám drží dveře nebo o "pár porodech", co by zvládl, což je taková věc, co k holkám prostě patří - výmluvy na hormony, prsa a rození dětí. Odporná smršť předpotopních urážlivých šovinistických blábolů!!! ()

orkadimenza

Shoutout Pokáčovi za to, že sebral odvahu a i v dnešní době si troufnul vydat písničku, která se svým humorem může dotknout nejedné slečny či moderního feministy (jak vidno v komentářích na instagramu nebo zde). Nad těmi urážlivými výkřiky z řad obecenstva se musí člověk opravdu jen pousmát a poté s politováním podotknout, kam až to dnešní společnost dopracovala. Naštěstí většina má stále rozum na správném místě a dávku Pokáčova humoru snadno pochopí. Je neskutečně hloupé si myslet, že "přežití pár porodů" a podobné výroky by Pokáč myslel vážně. Jsem vážně zvědav, jak se na tuhle píseň bude dívat mladší generace za 10 let. Prozatím díky, Pokáči! ()