Untitled Superman Project

všetky plagáty

Diskusia

PKD

Asi takhle. Zpráva Hollywood Reporteru říká v podstatě jen říká že projekt zatím nebyl zrušen a jeho budoucnost je nejasná.

Ale když si to shrneme v kostce. Prakticky nikdo v zákulisí o projektu nemluví. Schvalují se jiné projekty se Supermanem (aka Cavillův sequel), Abrams se posouvá k jiným projektům, které ani nesouvisí s jeho smlouvou u WB. A Coates doteď nedodal ani jednu stránku scénáře. Takže podtrženo sečteno. Nic nic a zase nic. Takže si udělejte obrázek sami o tom, jaká budoucnost projektu může být. 😉

na príspevok reagoval Clark_Kent

Ratemus

Ratemus (hodnotenie, recenzie)

PKD

to je jasný, že tahle kravina nebude....Abrams se nehnul od té doby co mu již neexistující studio vysolilo balík..nebo snad vidíš za poslední dva roky nějakou produkci? já ne...

na príspevok reagoval PKD

Clark_Kent

Zajímavé, že kromě toho jednoho zdroje z The Ankleru, zatím od nikud jinud nic konkrétního slyšet není. Tak jsem zvědav.

na príspevok reagoval PKD

Clark_Cent (hodnotenie, recenzie)

Tak podle posledních informací, scénář se POŘÁD nedaří odlepit od země. Ale JJ by si prý už představoval alespoň 300 miliónový rozpočet. Good joke. 😂
IMHO tenhle projekt nástup nového vedení nepřežije.

na príspevok reagoval Ratemus

Clark_Cent (hodnotenie, recenzie)

A zatímco Abramsův projekt pomalu umírá, Jordanův se začíná rozjíždět. Deadline nám oficiálně potvrdila scénáristy. A jejich článek nahrává i zvěstem, že projekt se bude jmenovat prostě "Val-Zod" na nebude se mervomocí snažit postavu propagovat jako "Supermana". Zároveň je podle Deadline projekt vyvíjen pro HBO MAX, ale je vysoce pravděpodobné, že tohle se po dokončení mergeru společností ještě změní.

Každopádně myslím, že můžete profil projektu pomalu ale jistě přepsat. I kdyby se Abramsův projekt přece jen posléze realizoval, nejspíš to nebude ani zdaleka tak brzo.

na príspevok reagoval Ratemus

Clark_Cent (hodnotenie, recenzie)

Začíná to vypadat, že Abramsův projekt je definitivně v háji! Podle posledních zpráv ze zákulisí bylo DC Films kompletně zmraženo, a projekty, které zatím nejsou v produkci (aka nebyly prezentované na DC Fandomu) jsou pozastavené a čekají na příchod Discovery a Davida Zaslava, který rozhodne o jejich dalším osudu. A byť je možné, že ještě změní názor. Zatím se nezdá, že by Zaslav měl o tento projekt zájem.

Clark_Cent (hodnotenie, recenzie)

Tak, jak jsme se obávali. O projektu na DC Fandomu ani píp. JJ nakonec mluvil pouze o animáku s Batmanem a ještě u toho vypadal dost zničeně a zklamaně. Myslím, že už tak plně na místě považovat tento projekt za mrtvý.

Clark_Cent (hodnotenie, recenzie)

No, tak nakonec bylo potvrzeno, že JJ na DC Fandomu bude, tak že by naděje ještě neumřela? (~_^)

Clark_Cent (hodnotenie, recenzie)

Zákulisní vývoj eskaluje. Pokud na nadcházejícím DC Fandomu nepadne o Abramsově projektu alespoň letmá zmínka, tak můžete tenhle profil pomalu a jistě začít přepisovat na ten Jordanův Val-Zod projekt. S Abramsovými projekty to totiž celkem u DC začíná vypadat velmi bledě.

Clark_Cent (hodnotenie, recenzie)

Tak poslední zvěsti praví, že tento projekt byl zásadně upozaděn ve prospěch projektu Michaela B. Jordana s Val-Zodem. Těžko tak předjímat další budoucnost zde.