Novinářka z LA (Nina Dobrev), která má v lásce věčně pech, vyrazí na druhý konec Ameriky za chlápkem, co jí padl do oka v seznamovací aplikaci. Čeká ji ale někdo jiný. (Netflix)

FritoleXx

Překvapivě dost dobrý Vánoční film, který člověka může sice zprvu odradit svým klišoidním pojetím, ale osobně jsem rád, že jsem to hned nevypnul a všem ostatním bych radil to samé, neb se z toho vyklubala vlastně docela vtipná a milá záležitost i přes šablonovitý scénář. Když to srovnám s o rok starším netflixáckým Holidate, tak Love Hard je na mnohem vyšším levelu ve všech ohledech. Především co se ústřední dvojice týče. Ač chemie mezi nimi není zrovna tahounem a o dobrý romantický film se vyloženě nejedná, tak rodinná pohodová komedie je to výborná. ()

Pavlínka9

Vánoční pakárna, od které nemůžete mít velká očekávání, tedy pokud nejste pubertální dívka, která chce žít stejně jako dané postavy ve filmu. Dostává mě jak Nina Dobrev stále dokáže hrát dané postavy a jsem zvědavá, do kdy toho bude schopná :) Je to předvídatelné, ale vlastně mě to bavilo, ale děkuji - jednou stačilo :) ()

BOURQUE

Netflix (začiatkom Novembra) vypustil svoj Vianočný film menom Love Hard (názov vôbec nie náhodný, pretože najobľúbenejším filmom hlavnej hrdinky je film Die Hard). Začiatok začína „nádejne“ (Vianočná pesnička pre „letné obrázok“), ale potom sa to celé premietne do príbehu, ktorý nie je až tak ďaleko od toho, čo produkuje Hallmark. Rozdiel je práve v snahe k tomu dať viac komediálnych prvkov. Ale tá snaha je kontraproduktívna. Predvídateľný príbeh, predvídateľné postavy a pekná Nina Dobrev (jej karaoké na pesničku od Meat Loaf potešil). Záver v štýle Love Actually je celkom fajn. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

Olík

Ona a on psaní po sociálních sítích.....první schůzka jeho a jí…..on není on, ale on…..ona nechce jeho, ale jeho…..on jí pomůže získat jeho…..ona hraje přítelkyni jeho, zatím co se snaží zapůsobit na něj…..on se nakonec jeví lepší volbou než on…..on a ona spějí ke šťastnému konci…………….jo a taky jsou všude kolem Vánoce. Řekněte, může tohle uspokojit průměrného chlapa? Dávám tři hvězdy, takže asi ANO :D ()

Ben Nevis

Film o blbce, která vyrazila hledat vysněného partnera a našla (pochopila) samu sebe. I když u tohoto žánru člověk ví dopředu, jak to dopadne, stejně bylo zajímavé sledovat peripetie protagonistů. Snad si diváci z toho odnesou ponaučení, že fotka v seznamovací aplikaci charakter nedělá. A že je naprosto jednoduché být "navždy sama", když nedáte nikomu druhou šanci. Blbka musela dát tu druhou šanci nuceně a trvalo to strašně dlouhou stopáž, než pochopila, že vzhled není záruka ideálního vztahu. Jenom jsem nechápala to filmové "povinné" mísení asiatů a bělošek. Skoro to pak vypadalo, že hrdinka je k tomu všemu rasistka, když nechce toho trpaslíka s dívčím obličejem. ()