Darcy (Jennifer Lopez) a Tom (Josh Duhamel) pozvú svoje rodiny na svadbu v dokonalej destinácii na Filipínach. S blížiacim sa obradom majú obaja stále väčšie obavy povedať tomu druhému áno. A aby toho na ohrozenie oslavy nebolo málo, odrazu sa celé svadobné osadenstvo stane rukojemníkom. To tradičné "kým nás smrť nerozdelí" tak získava úplne nový rozmer, keď Darcy a Tom musia zachrániť svojich blízkych – pokiaľ sa najprv nezabijú navzájom. (Arsenal83)

Harry89

Když to vezmeme kolem a kolem, tak je to strašná blbost a Stiflerova máma mě tam vyloženě srala. Ale jinak mě to bavilo a jako zábavná jednohubka na nudnou směnu, to celkem šlo :) ()

holtis

Film je z počátku nuda, humor aby člověk pohledal, asi po 30 min je ale fajn komedie na sobotní večer. Spousta rádoby vtipných okamžiků je sice předvídatelná, ale to běžný divák odpustí. Kombinace svatby, rajského ostrova a pirátů s Jenifer a Joshem z udělají z filmu poslepovaný bastl, na který se dá vydržet dívat.  Film za dvě-Tři hvězdičky. ()

Zagger

trapne... namet vcelku fajn, provedeni a scenar a vtipy des, umim si predstavit uplne v pohode film, ale tohle bylo hloupe, plne pitvoreni az pro deti nebo publikum typu sum travy. S JLo jsem videl jen tu pokojskou dab. v TV,... prekvapilo me jak neprijemny hlas ma, musel jsem davat mute, kdyz rvala ()

1308boddah

Naprostá debilita, ale s tím počítáte, když je tam Jennifer Lopez. Naopak mě překvapilo, jak málo blbé to bylo, sice bylo asi 20 minut prospáno, ale nic neuteklo. Spíš to pomohlo, že nedávám odpad, ale taky to zachraňuje Josh Duhamel a že i nějaký ten úsměv během filmu proběhl. Nic nečekejte, pusťte si to k nudné činnosti a budete spokojeni. ()

tein odpad!

Reklama na "Americkej sen" kde i totální pitomci můžou být nechutně bohatí a jakejkoliv trotl či totální slepice se můžou během pár sekund stát akčními hrdiny. Nudná tupá sračka bez špetky vtipu. ()

Lubikem

Akčná komédia s núteným humorom nie je to čo to bývalo koncom 90tych rokov. Pár vtipných hlášok Jennifer Coolidge to nejako zachránilo. Ale inak raz vidieť stačilo. Človek na to rýchlo zabudne. ()