Päť cudzincov cestuje v spoločne prenajatom karavane, aby sa dostali do spoločného cieľa. Keď padne noc, na ceste sa objaví mŕtve zviera a v snahe vyhnúť sa mu auto narazí do stromu. Keď ráno precitnú, ocitajú sa uprostred ničoho. Cesta, po ktorej išli, zmizla a okolo nich je len hustý les a malá čistinka. Čoskoro však odhalia, že toto miesto je spojené s hrozivým kultom a ich čaká boj na život a na smrť. (Arsenal83)

jethrotull odpad!

Neskutocna tupost a kravovina.Spravanie sa postav na urovni dementov z psychiatrickej kliniky a scenar musel pisat ziak tretej triedy z pomocnej skoly. Absolutna degenerativna blbost a absolutne nechapem to vysoke hodnotenie. IQ ludstva ide prudko dolu kopcom. ()

tina18

celkom slušné - dobrá atmosféra, postavy, ktoré sa boja a jednajú tomu primerane atď... po prečítaní pár recenzií pred filmom som sa bála trochu zvratu , ktorý tu bol viacnásobne spomínaný ako negatívum v tomto filme a padli tu celkom drsné komentáre na jeho dopad na kvalitu filmu - osobne mi vôbec nevadil? bolo to niečo zaujímavé, dalo to trochu iný nádych námetu zo začiatku , ktorý fungoval dobre ale keby sa celý film niesol v tomto duch, boli by tu sťažnosti tak či tak. Uznávam že scéna na konci nebola vôbec potrebná, ale v duchu celého filmu je to odpustiteľné. Určite  jedno z tých lepších diel, oproti hororom , ktoré sa tvária extrémne strašidelne a intelektuálne a majú nulovú atmosféru. ()

Bagrowitz

Všichni italové z Jihu jsou mafiáni. Začal bych tím, že na to, že to je od Netflixu, tak dost dobrý. Soundtrack mě od začátku tak chytl že u mě vytvářel rozhodně tak 1/3 celkového zážitku. Navíc bych neřekl že zvuk sirény dokáže být tak děsivý. Bohužel krve by se člověk v tomhle filmu moc nedořezal. Až na dva kotníky a koleno skoro žádné viditelné násilí, na které mi ale přijde že film původně láká. Herecké obsazení fajn, poměrně jsem jim to i vše věřil. Následný zvrat mě dost překvapil, líbil se mi, ale bohužel to zabilo tu nádhernou paranormální atmosféru. Na dnešní dobu ale opravdu slušný horor. Chybí mi tam kozičky. ()

tXtX

Uf.. tak toto bol naozaj trošku únavný pokus, ale áno, popis k filmu neklame, skutočne ide o mix Texaského masakru, Cabin in the Woods či akéhokoľvek iného "v lese žije tajná sekta" hororu. Bohužiaľ na rozdiel od filmov, ktoré toto talianske veľdielo spokojne vykráda, sa jedná o extrémne predvídateľnú a dosť trápnu záležitosť. Pri niektorých pasážach som dokonca pochyboval, či to tvorcovia myslia naozaj vážne, alebo si z nás robia iba ľudovo povedané piču. Na tých nehercov sa jednoducho nedalo pozerať a pokusy a nejaké emocionálne predstavenia vyzneli neskutočne komicky. Príbeh o vraždiacom filmovom štábe, ktorý sídli za deravým plotom 20 metrov od jazera, kam sa chodí kúpať polovica Talianska mi skrátka príde ako niečo, čo nemôže fungovať. Logiku neojebeš, ako sa hovorí. Ale cením, že aspoň raz v živote nám v horore od Netflixu nepchali nasilu pred oči homo páriky či iné transgender podivnosti, za toto patrí Talianom VEĽKÁ vďaka. ()

gggggg

Klasický horor síce očaril krásnym prostredím, ale prakticky nedal nič nové, ba čo horšie, tak vykradol dnes už kultové hororové snímky. Preto predvídať dej bolo jednoduché a po prvých 15 minútach bolo jasné, ako to celé skončí. Celkovo mal film pekný hudobný podklad a slušný strih, ale proste som mal pocit, že film pozerám už 10x. ()

Zyi

This is what I currently think about most of the horror movies and why. It is literally a movie which attempts "justifying" its means. And it also touches on the feeling of accepting your pain and then deciding to move forward towards more of what we want. ()