Pavel Dorotka vs Casanova

Réžia:

Pavel Dorotka

Pavel Dorotka

honajz2 odpad!

Sice Doryho amatérské paskvily zbožňuju a Šebestův nekritický obdiv k Dorymu taktéž, ale čeho je moc, toho je příliš. Jako co to je? Šebesta (nebo kdo psal scénář) naprosto divně propojil život Casanovy s dosavadním životem Doryho a přednáší to s takovou vážností, jako by Dory byl Casanovou reinkarnací. Přitom všechny ty informace jsou pospojované strašně nahodile a už vůbec jsem nepochopil, v čem jakože má být ten souboj. Tak aspoň že se Dory ve své nedozírné velikosti a dokonalosti neprohlásil za vítěze, to neutrální zakončení mě docela překvapilo, ačkoli z obou udělalo obrovskou a historicky významnou osobnost... Každopádně i když i zde je všechno špatně a opět jsem se u toho bavil, tentokrát nebudu hodnotit z recese, ale vážně, protože takový námět už je prostě moc velká debilita... Ale na Lásku i zradu se furt těším! Pořád si kvůli tomu plánuji výlet do Třeště! odpad! ()

Jurkodak1 odpad!

Masterpiece, příště bych rád viděl Pavel Dorotka a Pavel Šebesta vs. Don Quijote a Sancho Panza. Jak tohle může někdo svéprávnej natočit, zveřejnit a jak někdo, kdo by měl být svéprávnej z podstaty věci, může tento film schválit k přidání na ČSFD? ()

white_wolf odpad!

Dorotka byl v mládí samá žena. Tak teď už jsem slyšel všechno. Slyšel, protože na koukání tady nic není. Jenom ukradené panoramatické záběry, za doprovodu ukradené hudby. Mezi proslovy jsou půlminutové mezery a všude se jenom pěje chvála na Dorotku. Alespoň, že na závěr máme krásné morální ponaučení o tom, že oba dva jsou úplně jiní a že Pavel Dorotka je jen jeden. To jsem opravdu nevěděl. ()