Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

Recenzie používateľa oldy k tomuto seriálu (9)

FUBAR (2023)

Docela fajn pohodová akční komedie s misty trapnýma kecama od Fortune Feimster,která mi tam asi jako jedina neseděla. Klidně by mohla být druhá řada. 6,5/10 ()

Vemte dceru do práce (2023) (S01E01)

Je to spíš lepší průměr. Zatím lepší jak některé serialy od Marvelu,kde je ten humor za hranou trapnosti. Věděl jsem,že to bude akční komedie a ne krimi/drama. Srovnavat s King Tulsou tedy neni na místě. Zatím mě to baví a jsem rád,že je to lepši i než předražená Citadela :)  7/10 ()

Vlaková krádež (2023) (S01E02)

Tento díl mi přišel trochu slabší,ale pořád mě to baví. A s Arnoldem je prča :D Sice duo vedlejších agentu se chova jak dementi(připomina mi to film Benga v záloze). Pořád lepší než Citadela a některe serialy od Marvelu... ()

Sváděcí akce (2023) (S01E03)

Tady už to bylo trochu slabší. ()

Velký Dán (2023) (S01E04)

Tady se hlavně řeší problemy mezi otcem(Schwarzenegger) a dcerou (Barbaro). A mezitim se seznamime s Velkým Dánem. Překupníkem,co sežene pry všechno. Skoro žadna akce střída občasný humor. Dobrý průměr. ()

Hledá se dárce dřeně (2023) (S01E05)

Potěšilo vice akce a Tom Arnold(Arnolduv kolega z Pravdivých lží). ()

Pokerová spojka (2023) (S01E06)

Meně akce střida vice rodiných problému. ()

Moč dobrá práce (2023) (S01E07)

Nebyt te sceny s moči,tak je to celkem v klidu dil ()

Konec a uzavřeno (2023) (S01E08)

Zavěrečna přestřelka v kostele mi připoměla film Tváří v tvář(ta byla víc cool). Zavěr naznačil,že by mohla být 2. řada. Je to tak za 3* hvězdy,ale 4* je za Arnolda a odpady! ()

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)