První lockdown byl nekonečný, druhý nesnesitelný a třetí úplné peklo. Nikdo nevěděl, komu hrábne dřív. Dneska už je to všechno jenom sranda a neskutečné on-line třídní schůzky jsou vysloveně komedie. Přesvědčte se o tom v desetidílném seriálu režiséra Marka Najbrta. Uvidíte, co jsme všichni žili a čemu se snad už konečně můžeme zasmát. (MALL.TV)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (10)

Jarmilka má koronu (2021) (E01)

Asi se dalo čekat, že se zrovna těchto zásadních peripetií kolem prokletého roku 2020 někdo chytí a hle - je tu krátkometrážní seriál, který skrze vzpomínky na všechny ty neduhy online schůzek pobaví všechny, co se s nimi museli na tak dlouhou dobu ztotožnit. ()

Nejsem Číňan (2021) (E02)

Už bych asi sázel spíše za 4, účast našeho nejznámějšího herce z vietnamské komunity a nejeden džouk ohledně stereotypů této menšiny mě opravdu silně potěšily. ()

Společně to zvládneme (2021) (E03)

Extrémně oceňuju, kolik známých tváří se podařilo pro tenhle miniprojekt zlákat. A další nedocenitelnou věcí je tohle minimalistické prostředí, v němž se i tak dá sehrát naprosto skvělá desetiminutovka. ()

Delfíni v Benátkách (2021) (E04)

Já nebudu v hodnocení přehánět zejména z důvodu toho, že se Najbrt rozhodl mimo nevhodné neustálé poukazování na špatnosti naší vlády zakomponovat do seriálu o lockdownu i svou lásku ke klasickému divadlu, které mne upřímně absolutně nezajímá. ()

Vláda za to nemůže (2021) (E05)

Objevil se Drbohlav jako další ve finále velmi důležitá postava a kromě dalších trapných džouků na to, jak za celou koronakrizi může vláda, jsem se zas náramně bavil. ()

Mladej může, starej musí (2021) (E06)

Už celkem klasická epizoda, která zatím moc nepohla s dějem. Ale zas očekávaně pobavila. ()

Chodící experiment (2021) (E07)

Posunutí děje do letošního (snad) doznění celé krize hodně kvituju, panika a potřeba nařknout jiné za vlastní chyby už ze vzduchu skoro vymizely. Tak by to mělo být. ()

A máš to, Jirko! (2021) (E08)

Líbí se mi opětovné zapojení Hoanga, mojí definitivně nejoblíbenější postavy. ()

Zachraňte Marušku (2021) (E09)

Děj se posouvá někam tak trochu jinam a bizárek nabírá na intenzitě. Hrát zde neslavní herci, tak se jedná fakt o šílenost. V podání známých sympaťáků je to ale fakt paráda. ()

Jsme pozitivní! (2021) (E10)

Najbrt si mohl odpustit už jednou vyčítané přehnané odkazy na svou profesi, jinak mi ale tahle sebranka bude chybět, i poslední díl byl ve finále velká sranda. ()