Jaro 2020, první lockdown. Zavřené školy s sebou přinesly nejen online výuku pro děti, ale také online třídní schůzky pro rodiče. Paní učitelka (Klára Cibulková) a rodiče jejích žáků se poprvé setkávají v digitálním prostoru. Zatímco učitelka zápasí s technickými problémy, rodiče se dokážou zabavit sami. Ale teď už se opravdu uklidníme, ano? (MALL.TV)

Marze

Celkem výstižné a nehloupé. Zrovna včera jsem podobně zápasil na důležitém videohovoru se zablokovaným zvukem na horní liště. ()

LachtanShows

Asi se dalo čekat, že se zrovna těchto zásadních peripetií kolem prokletého roku 2020 někdo chytí a hle - je tu krátkometrážní seriál, který skrze vzpomínky na všechny ty neduhy online schůzek pobaví všechny, co se s nimi museli na tak dlouhou dobu ztotožnit. ()

fabecc1222

Nemám osobní zkušenost s distanční výukou, ale z vyprávění lidí si dovedu představit, že přesně takhle nějak to probíhalo. Výborně vykreslené charaktery, které i na takto malém prostoru přesně vystihují snad všechny typy českého národa. Parádní narážky na další seriály, a i celkové společenské dění v počátku korona krize. ()