V první epizodě se Thony stane svědkem nájemné vraždy a následně uklidí místo činu, aby si zajistila přežití. Tehdy začne žít dvojí život: pracuje pro mafii a zároveň se snaží zachránit svého syna. (HBO Max)

MoiJe

Ona je krásna zahraničná doktorka, živiaca sa kvôli chorému synčekovi ako upratovačka vo Vegas. On je fešácky mafiózo, ktorý každú chvíľu potrebuje z rôznych miest odstránit škvrny od krvi či párty. Keďže sa mu páči a pôsobí schopne, miesto guľky dostane dlohodobú brigádu a pomoc dostať syna konečne na liečbu. Je to skôr seriál pre ženy a ako taká som si pilot až prekvapivo užila, teším sa ďalej. ()

BullittSF

Svižné a jednoduché. Doktorka-uklízečka-matka je sympatická postava, se kterou jde dobře pracovat. Neviděl jsem argentinský originál. Doufám, že se to bude dál držet daleko od žánru telenovely. ()

MIMI.kry

Klube se nám z toho telenovela o tom, jak chudá přistěhovalkyně ke štěstí a lásce přišla. Pohádka z mafiánského prostředí, ale kouká se na to docela hezky. Akorát to člověk nemůže brát vážně. Oddechovka na páteční večer. ()