Tanečnica Erin Grantová (Demi Moore) v súdnom procese vďaka intrigám svojho bývalého muža Darrella (Robert Patrick) príde o prácu i o právo vychovávať svoju dcéru Angelu (Rumer Willis). A pretože túži dostať dieťa späť a potrebuje peniaze na odvolací proces, nechá sa zamestnať ako striptérka v jednom z mnohých nočných klubov v Miami. Je evidentné, že striptérku robí len pre peniaze a je zmätená, bezmocná a nešťastná, keď prežije scénu absolútnej hanby pred vlastnou dcérou, ktorá ju uvidí pri práci... (TV Markíza)

CornelieJame

Film o nahlédnutí do světa tanečnic u tyče aneb co všechno musím podstoupit aby mi dali holcičku do peče a nezůstala u psychopatickeho manžela s krásnou demi moore v hlavní roli :) ()

jurijuri

Videl som tento film, ked som mal osem rokov a mam na neho len pekne spomienky. Už si ho radšej znova nepozriem, ešte by som bol sklamany. ()

Luciaska13

Nevím, proč má film tak špatný hodnocení. Sice to není Drama / Thriller....ale Krimi / Komedie to je pěkná. Komentáře typu "to je hovno jakej striptýz" nebo že by se dotyčným pánům měl při sledování postavit? - tohle nebyl účel filmu, tak si zajděte na strip někam do klubu nebo si pusťte doma péčko. Film je moc fajn, člověk se u toho i zasměje a Demi v tý době byla fakt kočka. ()

+sfinx+

Ty dvě hvězdy dám - jednu za vzpomínky a druhou za odložené svršky. Příběh je možná hloupý, ale jsou i daleko horší, takže odpad určitě ne-e. Ani postavy (senátor, striptérky, dcera,..) rozhodně nejsou nějak zvlášť špatné.. Flashdance ani Showgirls taky nejsou zázrak.. ()

CSGoddess odpad!

Další z ujetých komedií z 90 let kde každý trapně přehrává, Moore dokazuje že neumí příliš hrát, takže tu potěší chlapy hlavně kozama, naopak naolejovaného Reynoldse tu nikdo vidět nemusel. A Patrick je tu jako úbér úchyl. Kde jsou ty časy kdy byl terminátorem a šel z něj respekt. Jediný co mi utkvělo byla scéna se švábem v jogurtu a cover od Eurythmics. Za mě nic moc. ()