Levante, 1992. Patnáctileté dívky Sandra, Eva a Malena beze stopy zmizí z klubu. Sandřin bratr se spolu se svými nejlepšími kamarády pustí do vyšetřování na vlastní pěst. A zjistí, že ti, co jeho sestru drží v zajetí, nejsou z tohoto světa. (HBO Max)

Daiker

Duchařské fantasy se španělům povedla..... Je to točené ve stylu Strange Things, parta děcek řeší záhadu ztracených kamarádek...... Postavy jsou sympatické, soundtrack je podařený...... Mohlo to být více temnější, ale dějově je to originální....... Ne přece hned v prvním díle zabijete hlavní hrdiny, to jsem ještě neviděl 😉 ()

Eluin

Je to docela zajímavé, hodně se to nese na vlně popularity Stranger Things a chvílemi je tam cítit i něco ze S. Kinga. Do toho si přidejme neokoukané španělské tváře a trochu odvážnější přístup k látce. Určitým mínusem pro mě byly někdy trochu nepochopitelné momenty (i když uznávám, že chyba může být i na mém "přijímači". Druhá série mě už moc nebavila, respektive pořád je to slušné pokoukáníčko, má to hezký vizuál atd., ale už to nemělo takový tah na branku. Některé věci mi tam přišly trochu násilné a nedotažené. ()