Stand-upová komička žila celá léta jenom prací, ale teď narazila na chlapa, co je na pohled dokonalý: chytrý, pozorný, úspěšný… to snad ani nemůže být pravda. (Netflix)

Necrotongue

Včera jsem si dal stand up speciál s Ilizou Shlesinger, který stál opravdu za to, a pak jsem zjistil, že si zahrála i ve filmu. Upřímně? Mnoho jsem si od snímku nesliboval, protože i ti nejlepší postávající komici / -čky přece jen nejsou herci / herečkami (tedy v drtivé většině případů). Nedopadlo to vlastně nejhůř, přiznávám, že jsem se místy velmi dobře bavil, chvílemi se mi ale celá záležitost poněkud vlekla a byl jsem vcelku rád, když vyjely závěrečné titulky. Každopádně jsem musel ocenit, že umí Iliza Slesinger podat feministické myšlenky ve filmu stejně jako ve svých vystoupeních pohodově a vtipně pro obě pohlaví. Ano, jsem jedním z těch odporných názorových dinosaurů, kteří nevěří v neposkvrněné početí, ve více než dvě pohlaví, ani v to, že umělé kozy a pár injekcí hormonů přetvoří muže v ženu. A nestydím se za to. To jsem ale odbočil; chtěl jsem jen říct, že tato komedie nebyla žádným zlatým valounkem v šedi podobných projektů, ale zvládnou se na ni podívat i muži, aniž by se museli cítit nepříjemně pro použité humory. Snad jen ti zapšklí, kteří si neumí udělat legraci sami ze sebe, by se nemuseli cítit komfortně. / "Dívej se na to z lepší stránky, třeba má jeho máma rakovinu... Ne, to je až příliš optimistické." / Poučení: Nenech se opít rohlíkem. Není tekutý. ()

Kitulinecka

Nová americká komedie o stand-up komičce a jednom zásadním „vztahu“. Celou dobu se to tváří jako fajn komedie, mladá žena, co se dostává do komických situací a potká zvláštního chlapa. Občas tam byl povedený vtip a nebylo to nic násilného, ovšem taky žádná Bridget Jonesová. Nakonec to není ani trochu romantika a celé vyústění mi přišlo úplně mimo a shodilo to i průměrnou první polovinu. Ten konec se mi opravdu hodně nelíbil, to se mi u komedie snad ještě nikdy nestalo, že by mě takhle naštval konec. Velká škoda tedy ... celkově je to kvůli tomu dost zbytečný film. ()

oveckaoa

Hlavní  ´´herečka,, je příšerná po všech stránkách nejen, že není vtipná , ale v podstatě celý film valí feministické hovna typu chlap napíše ženské kde je? a ona je špatná zatímco ona , když mu napíše kde je? je špatná taky jelikož je stíhačka přitom v obou případech by měl být špatný ten chlap . Že Vám to podobně jako mě nepřijde vtipné máte smůlu film je podobných hoven plný  nikdy jsem nepochopil úspěch těchto stand upů s placenými ovcemi co se za peníze smějou kdejaké ptákovině navíc její nejlepší a jediná kamarádka je asijská lesba (na černošky nebyly peníze tak zde dostaly vedlejší role) a tím se to nevylepšuje. V celém filmu je jeden  dobrý vtip zhruba na konci, který naráží na popravy Isis jinak nic romantika a nějaké romantické scény tam pro změnu nejsou žádné.  Celé je to v podstatě o tom, že chlápek sbalí ženskou na to, že je vyštudovaný a má titul jelikož kdyby jí řekl, že je obyčejný člověk nechtěla by ho a ona to zjistí.  P.s. ohledně toho konce v Americe kde se žaluje za každou blbost by ji zažaloval a byla by nahraná 20 procent ()

Ivoshek

Normálně nehodnotím filmy, které jsou určené úplně jinému publiku, ale tenhle jsem viděl jako spolu-koukající a mám nutkavou potřebu napsat pár věcí. Třeba to, že Netflix produkuje hrozně slabé věci. Nebo to, že herečka v hlavní roli strašlivě přehrává, čímž zabíjí i těch několik vtipů, které by i mohly být vtipné. Celkově je to pro mne trochu složité hodnotit. Je to zjevně film napsaný ženami, natočený ženou, o ženách a pro ženy. No, a já jsem muž, takže mi tam možná dost věcí uniká. ()

AndrewNewman

Určite to nie je také zlé, ako si podľa tohto hodnotenia myslíte. Je to taká jednohubka, ku ktorej sa už nevrátite, ale na prvý pokus je to fajn, pretože chcete vedieť, ako to nakoniec skončí. Škoda, že ten "záporák" nebol viac prefíkanejší, jeho lži by odhalila aj zamilovaná tínedžerka, nie to ešte žena po 30tke. Herec na to totiž rozhodne mal. ()