Neohrozený Chuck Norris bojuje proti stovkám teroristov. Terorista Rostov plánuje rozpútať v USA peklo. Najprv sa však chce zbaviť svojho nepriateľa Matta Huntera. Bývalý agent CIA žije teraz na Floride a kedysi mal v rukách Rostovov život, ale nedokázal ho zabiť. Odvtedy Rostov trpí nočnými morami, v ktorých ho Matt zabíja. Rostov nájde Huntera, ale minie. Hunter, ktorý sám seba obviňuje, že nevyužil šancu vtedy, keď mal, sa rozhodne Rostova dostať. Je však sám proti stovkám Rostovových mužov, ktorí pátrajú v celej krajine, aby bývalého agenta našli. Podarí sa Hunterovi tentoraz splniť dávnu úlohu? (oficiálny text distribútora)

JARDAHONDA

V okrajových ulicích ,nákupních centrech i kostelech ,tam všude explodují nálože.Armáda teroristických žoldáků vedená sovětským agentem Rostovem zastihne Ameriku nepřipravenou a vytvoří zde válečnou zónu od pobřeží k pobřeží.Pouze jeden muž dokáže zastavit vzrůstající proud násilí - vysloužilý agent a expert na bojvové umění Matt Hunter (Chuck Norris) Vede armádu spojených států do partyzánské války na jejich vlastním území,,,, Akční slabý odvar a nesmrtelný Chuck,,, u mě boduje číslem 2 ** ()

Slickcz

Parádní záporák, hláškující veverčák s dvojicí micro UZI komplet v denimu, tuny výstřelů a mraky explozí. Co víc si můžeš přát? ()

RADX1

KLASIKA!!! I právě kvůli tomuto filmu si Chuck zahrál v The Expendables. A dost pravděpodobně díky němu víme co se stane, když se Chuck Norris zúčastní souboje s nožem --- Nůž prohraje. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Je čas zemřít!" Chuck Norris jako bývalý agent, který chytá krokodýly! Když se dozví, že terorista, jehož kdysi nechal žít se vrátil do Ameriky a spolu s ním se vylodili i stovky teroristů, kteří tam chtějí začít teror, vrátí se do služby, aby zachránil celou situaci. Nemá cenu řešit nesmyslnost příběhu, ale bavit se při výborných akčních sekvencích. Chuck v těsných džínách se samopaly na kšandách a záporák, kterému přejete Chuckův kop do hlavy. Nabušená podívaná plná neustálých stříleček. - 70%. ()

MaxBodycount

Osemdesiatkovo béčkové, takmer apeninské parazitovanie Cannonverza na Red Dawn /1984/ trpí typickými neduhmi VHS spektáklov, ktoré však dokáže vyvážiť masívnou ujebanosťou: rozpočet je primalý na Waiteovské obrazomaľby ruských paragánov penetrujúcich nepoškvrnenú oblohu nad vysnívaným americkým malomestom, jeho umné využitie a pár fígľov zo studnice renegádneho filmatizmu však podsunú scény sviatočných masakrov v suburbii nasnímané so znepokojujúcim nadšením prezrádzajúcim hororovú minulosť režiséra Zita spracúvajúceho scenár samotného tichého boha Chucka. Ten si úlohu Matta Huntera /postava Matta Huntera sa objaví v roku 1986 vo filme Avenging Force a po plastike vyzerá ako Michael Dudikoff/ pravdepodobne napísal na mieru svojmu svetonázoru a hereckým schopnostiam a vystačí si tak s jediným výrazom /má ho aj na posteroch, ktoré tak kruto spoilerujú/, nejakou tou muníciou a "It´s time to die" hláškou. American Way a umenie bonmotu, o to tu beží ... Moment filmového blaha: Keď si uvedomíte, že Invasion USA je tak dobrý film, že si môže dovoliť zahodiť Billyho Draga po jednej scéne. ()