Zootopia+

V seriálu Zootropolis+ se vracíme zpět do živého rumrajchu Města zvířat. Šest zábavných epizod rozvíjí příběhy vybraných oblíbených postav oscarového snímku Zootropolis: Město zvířat. Podíváme se například za módu milující myškou Fru Fru, za gepardím strážmistrem Clawhauserem a za usměvavým lenochodem Bleskem, který je plný překvapení. (Disney+)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (6)

Hopkavá ve vlaku (2022) (E01)

Zootropolis je jedním z nejpropracovanějších animáků poslední dekády a volání po sequelu ve vzduchu plápolalo dlouhé roky. Oznámení o plánovaném pokračování asi spoustu fanoušků potěšilo, já jsem ale už tehdy věděl, že tahle značka potřebuje sequel do kin, ne seriál a teď můžu potvrdit své tvrzení. Film z roku 2016 fungoval pro celou rodinu, tohle je tak infantilní, že takové záležitosti budu schopný sledovat až se svými dětmi. ()

Myšičky z Malých hlodavic (2022) (E02)

Americkou produkci sleduju pořád ze všech nejvíc, občas bych tam ale zaletěl jen proto, abych tamní tvůrce proplesknul kvůli tomu, co jsou schopni řešit v projektech pro celou rodinu. Děti tohle myší hašteření nemají šanci pochopit, oproti jedničce, která byla zase až moc pro ně. ()

Muzikál Duke (2022) (E03)

Seriál o tom, jak se dá zdařile zprznit tak úžasná značka, jakou je Zootropolis. Ta americká tendence cpát všude ultradebilní zpívánky mě vážně bolí. ()

Kmotr nevěsty (2022) (E04)

Konečně epka hodná odkazu na můj oblíbený celovečerní animák, okořeněná o milé reference na slavný mafiánský film. ()

Když zvířena tančí (2022) (E05)

Nechci znít přehnaně kriticky, ale tohle prostě sledovat nejde bez pocitu, že člověk podstupuje dobrovolnou lobotomii. Snaha být přehnaně aktuální vůči tématům současné společnosti se ne vždy jeví jako dobrý nápad. ()

Večerní fofr (2022) (E06)

Legenda původního filmu jako hlavní (a asi i jediné) lákadlo tohodle silně krkolomného seroše. Naštěstí tady nebylo nic špatně a bavil jsem se od začátku do konce. ()