Pi je tajně zamilovaný do jednoho z krasavců fakulty zdravotnických věd – Nana. Pi si ale něvěří a kvůli svému vzhledu si nedovolí svou tajnou lásku vůbec oslovit. Za pomoci Dueana a dalších jeho přátel Pi svůj vzled mění (takzvaná proměna Ošklivky Betty po thajsku) a pokouší se Nana získat na svou stranu. Do cesty se mu ale příplétá jeho rival Mork. Jak to dopadne, když se dva perou o třetího? (jiri.twist)

YumiOkami

některý vtipy byly geniální (makeover v simících, kitty gang), ale jinak celkem nuda. jsem ráda, že místo inženýrů a architektů tam byli doktoři a zubaři (i když jedna hodně relatable postava byla z fakulty inženýrství), to seriálu přidalo na originalitě, nicméně pak se příběh naklonil k neoriginálním nápadům, které známe z většiny BL; milostný trojúhelník, neopětovaná láska, atd.. taky je škoda, že mix sahaphap tady měl tak malou roli :( ()

jiri.twist

Sice už je zde jedna recenze, ale já doplním, že seriál ještě neskončil, čeká se na závěrečný díl, ale ten, jak víme, už asi nic nezmění. Myslím, že už jsem viděl dost z thajské produkce a na začátku jsem se i těšil. Přišlo rozčarování. Dvě třetiny seriálu byly dle mě více přemrštěné, zatlačené do ještě větší "komediálnosti" než obvykle, prošpikován naprosto zbytečnými zdlouhavými scénami a rojem obtěžujícíhi hmyzu v podobě pitvořících se postav a zženštilců a hercům jsem ty odříkávačky ani za mák nevěřil. Po desítkách seriálů jsem myslel, že to vzdám. Kromě toho Pi-ho na začátku moc nezošklivili, představoval jsem si nějakou Ošklivku Betty. Všechno zachránily poslední tři díly, kdy se příběh trošku rozjel, ale i tak byla pro mě postava Pi protivná, neustále odmítající svého "nápadníka". Závěr byl v podobě tleskajícího a falešně přejícího davu ala Love, Victor. Seriál by pro oko evropského diváka potřeboval řádně prostříhat, především v těch prvních dílech a celý projekt byl dle mě hodně mimo "uvěřitelnou zónu". V tomto případě by se tvůrci mohli porozhlédnout k daleko uvěřitelnějším projektům na stejné téma především z Taiwanu, částečně i Japonska a Koreji. Oceňuji že byli vybráni mladí herci, všem bylo max. 20 let, Pi-mu dokonce jen 17 ... 6755 ()

Felisr

Průměrná vysokoškolská BL romance. Body navíc za více vtipných scének, k záporům bohužel patřil i tady neopomenutelný četný product placement a divně sestříhané scény, které se místy opakují ve dvou různých dílech, místy na sebe chronologicky ani nenavazují. Některé scény viděné ve flashbacích (např. kino) zase v ději vůbec nebyly. Jinak kluci sympatičtí, ne že ne, akorát krom švihlého prostředního bratra je několik charakterů místy až poněkud "stepfordsky" nereálných. ()

Petra321

Po troch epizódach nemôžem povedať, že by som chcela pokračovať. Má to svoj potenciál a vyzerá to byť dobré, no nejako ma to nezaujalo. Neskôr sa k tomu skúsim znova vrátiť a možno zmením názor, no v tejto chvíli to dopozerať nemôžem. ()