The Djinn

• Veľká Británia The Djinn

Počas dlhej noci, keď je doma úplne sám, nájde Dylan (Ezra Dewey) tajomnú knihu, v ktorej objaví návod, ktorý mu má pomôcť získať všetko, po čom túži. Rozhodne sa tajomný rituál vykonať, ale ešte netuší, že spolu s jeho želaním prichádza na svet aj neznáma entita, ktorej bude musieť čeliť. (Marceloo)

helraiser

Zavřete do jednoho bytu malýho kluka a démona, tentokrát djinna a máme z toho koukatelnou průměrnou duchařinu. Být to natočený v osmdesátkách tak by to jistě bylo docela maso,ale v dnešní změkčilé době, se to víc jak na průměr nemá šanci dostat. I když pojetí djinna vtomto filmu je opravdu zajímavé a dost podařené a řekněme si na rovinu hororů kde se objevuje tenhle arabský démon moc není a závěr se opravdu povedenej. ()

Solverino

Tak není to ani pecka, ale ani propadák. Obzvlášť ke konci pár pěkných digitálních triků. Jinak spíše průměrná záležitost, která se rychle vykouří z hlavy. ()

Pitryx

Ještě že hlavní hrdina neměl dva roky a nebyl hluchý. Kdo vymýšlí tyhle pitomosti to věru nevím. Takže, suma sumárum, za nesympatického hlavního hrdinu mínus dvacet. Za jeho věk dalších a za jeho postižení další mínus. To jeho pokašávání mi lezo dost na nervy. On je to asi dobrý film, ale pravděpodobně mne nechytil ve formě nebo co. Neustálé chození po baráku, sem tam lekačka, prostě jsem to jel na tři krát a trvalo mi pů roku, než jsem se dočkal konce. ()

jokino

1* dávam za soundtrack, aj keď by som do takéhoto typu filmu zvolil asi niečo úplne iné, ale ok, dalo sa to a vystihovalo to 80's.. Chlapec síce s detským rozumom (však ako inak..), ale počínal si v rámci svojich možností - "statočne". Iné komentovať nebudem, nie je velmi čo.. ()

brasek

Príbeh je bez atmosféry a z veľkej časti nudí. Chvíľami som mal pocit, že ide o letné detské dobrodružstvo bez toho dobrodružstva. V posledných rokoch je časté, že pokiaľ scenárista a režisér je tá istá osoba tak film je o ničom. ()