Charlie (Aadar Jain) je obyčajný roznášač pizze, ktorý jedného dna dostane za úlohu prepraviť gorilu z Bombaja do Diu. Netuší, že gorila je v skutočnosti zamaskovaný človek, obchodný magnát Makwana (Jackie Shroff), ktorý je po spáchaní podvodu na úteku. Makwanovou partnerkou v tomto únikovom pláne je Mona (Elnaaz Norouzi), do ktorej je Makwana zároveň zaľúbený. Čo však netuší ani jeden zo zainteresovaných je to, že do hry sa dostane aj skutočná gorila Django, ktorá zamieša osudmi protagonistov, a na konci bláznivej cesty sa z jednoduchého muža možno stane hrdina. (Arsenal83)

Arsenal83

Bláznivá komédia, typická pre Indiu hudbou, množstvom tanca, hudby a vlastne tým štýlom vtipu pripomínajúca staré talianske komédie. Hrdina nemusí byť každému sympatický, lenže on to je taký obyčajný chlapec z indického prostredia a preto divák tam ďaleko na východe ho vníma inak, sympatickejšie. Hindi film, ktorý môže pobaviť aj deti. ()

Marze

Jen jsem se divil jak mohl tento hrozný film vzniknout. Autor scénáře a režisér Pankaj Saraswat si sedl ve své kanceláři a napsal příběh ve kterém Jackie Shroff tráví většinu času jako gorila? A producenti Farhan Akhtar a Ritesh Sidhwani  odmávali zelenou. Je to příběh dvou mužů. Jeden je finanční kriminálník jako Bernie Madoff, který je na útěku pře Mumbaiskou policií. Nesnáší z nějakého důvodu banány, což se později stane dějově důležité. Ostatní jsou komicky směšní a pasivní.  Ve výsledku je to dost stupidní a nezábavné. Možná kandidát na nejhorší film roku. Ozdobou jsou tři energické písničky a výhodou je, že to není na indické poměry dlouhé (hodina a čtyřicet minut). ()