Eva Samková a Tomáš Kraus se chystají v novém cyklu prožít letní Česko všemi smysly a vydat se daleko za hrany svých lyží a snowboardu, byť na vodě či umělém povrchu. Začínáme na Karlovarsku, v nejzápadnějším kraji ČR a taky pěkně vysoko – v Krušných Horách. Jelikož jsme v horách, které byly zapsány do seznamu UNESCO, kvůli své hornické historii, sestoupíme do znovu zpřístupněného dolu Johannes. Dále Navštívíme trailpark na Klínovci, kde se projedeme na kole a pak nás čeká plavba z Hradu Loket přes Svatošské skály až do Karlových Varů. (Česká televize)

Marze

Jde tedy o produkt placement a moderní adorování adrenalinových zážitků, ale v našem pandemickém vezení se na pěkně dívá. Jako cyklista oceňuji podívanou na ty trailové a endurové trasy na Klínovci, který znám spíš ze zimního lyžování. Ohři z Lokte jezdím často, ale i když lezu , Svatošské skály neznám. Z podzemí Krušných hor znám jiné štoly. Vyhlídkový let jsme si zaplatili s kamarádkou na letišti u Příbrami, ale ke spojení s akrobacií nedošlo. ()

fabecc1222

Pěkně svižně odsýpající díl, asi tak, jako hlavní dvojice na cestě z Klínovce. Sportovní pojetí pochopitelně nabídne trochu jiné atraktivity, než vcelku nedávno odvysílání pořad s Hámou, takže věřím, že se nebudou navzájem nějak prolínat. ()